1 Ağustos kova dolunayının burçlara etkisi

1 Ağustos 2023 kova dolunayının burçları derinden etkileyeceği bekleniyor. Astroloji meraklıları tarafından da duyurulduğu şekilde 21.31’de dolunay gerçekleşecek. Kova burcunda gerçekleşecek olan 9 derecelik dolunayın diğer burçlara etkisi ne olacak?

featured

Bir süredir astroloji meraklıları tarafından da ilgiyle takip edilen ve beklenen 1 Ağustos kova dolunayının etkileri merak konusuydu. Kova dolunayının diğer burçlara etkisi nasıl olacak ve derinden bir etki yaratacak mı?

 

DOLUNAYLAR NE DEMEK?

Dolunaylar her zaman mihenk taşı vakitleri ifade eder. Bu açıdan başlangıç ve bitişler için kritik anlara işarettir. Hayatın standart akışı dışındaki gelişmeler için beklenti içine girmenin tam vaktidir. Bu dolunay vaktinde büyük değişimler beklendiği için acele kararlardan kaçının. Dolunaydan itibaren Venüs retro durumunda olduğu için ilişkilerde marjinal gündemler meydana gelebilir. Kova dolunayı olması nedeniyle kova burcunun temel özelliklerinin bu sürece damgasını vuracağı açıktır. Kova burcu kurtuluş, değişim ve uyanışa işarettir. Bu dolunayda kova, boğa, aslan ve akrep burçları daha yoğun etki alacak. Bu dolunayda her burçta farklı etkilenmeler gündeme gelebilir.

• Koç: Çevrenizde ve şahsınızda büyük dönüşümler yaşanabilir. Ayrıca maddi konular ya da arkadaş bağlantılarınız bu dönemde gerginlik yaratabilir.
• Boğa: Maddi yaşamda ve kariyerde olumlu gelişmeler beklenme beraber çok hırslı davranışlardan kaçınılması da önem taşır.
• İkizler: Gelecek, eğitim, seyahat gibi konularda yeni gelişmeler bekleyebilirsiniz. Birtakım gerginliklere kulak asmamalı.
• Yengeç: Miras, yatırım, borçlar konusunda ince bir ip üzerinde gibi hissedebilirsiniz fakat doğru adımlarla şanslı ve parlak bir maddi sürece girebilirsiniz.
• Aslan: İkili ilişkilerde devrim niteliğinde büyük değişimler olabilir, ağustosun ikinci yarısı için beklentiye girmekte fayda var. Kariyer konularında telaşa kapılmadan gerginliklere dikkat etmeli.
• Başak: İş hayatınızda gerginliklerin doğmasına müsaade etmeyin. İş hayatı ve kişisel günlük işler önem kazandı.
• Terazi: Yeni başlangıçların zamanı denebilir. İkili ilişkilerde ya da yaratıcılığın gerektirdiği konularda engeller yaşanabilir. Maddi darlık bekleniyor, dikkatli olunuz.
• Akrep: Kişisel işlerinizde ağustosun ikinci yarısında faaliyetlerde bulunmanız gerekebilir. Özellikle gayrimenkul gibi konuların ön planda olduğu bir süreçtesiniz.
• Yay: Eğitim, anlaşmalar ve aile hayatı gibi hususlarda engellerle karşılaşmanız olasıdır. Günlük işler biraz sıkıntıya girebilir. Özellikle iş yerinizdeki iletişimlerde ve kurduğunuz bağlantılarda tartışmalara girebilirsiniz.
• Oğlak: Finans ve yatırım odaklı bir ay yaşayacaksınız. İkili ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabileceği gibi maddi olarak da riskli bir dönem.
• Kova: Hayatınızı doğrudan etkileyen bir dolunayın içindesiniz. Kendinizi gerçekleştirebilmek ve uzun vadeli olumlu sonuçlara gidecek yolu açmada etkin bir dönem olabilir. Ailevi ilişkiler biraz gergin.
• Balık: Bu dolunayın çevresel gelişmelere olumlu yönde etkisi olmasa bile psikolojiniz olumlu etkilenebilir. Ayrıca ailevi konularda ya da akrabalarınızla tartışmalar yaşanabilir.

1 Ağustos kova dolunayının burçlara etkisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!