19 yaşında 123 suç kaydı var! Hırsızlık, cinsel taciz, uyuşturucu, yağma…

Kırıkkale'de, hakkında aralarında "cinsel taciz" ve "yağma" suçlarının da bulunduğu toplam 123 suç kaydı olan 19 yaşındaki firari hükümlü, yakalanarak cezaevine gönderildi.

featured

Kırıkkale’de hakkında 123 suç kaydı bulunan 19 yaşındaki firari hükümlü, yakalandı.

Kırıkkale’de, hakkında ‘hırsızlık’, ‘uyuşturucu kullanmak’, ‘cinsel tacizde bulunmak’, ‘yağma’ gibi suçlardan toplam 123 suç kaydı ve 27 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulanan firari hükümlü Ş.D. (19), yakalanarak cezaevine gönderildi.

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Aranan ve Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, kent genelinde aranan şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı. Ekipler tarafından yürütülen çalışma kapsamında 1 haftalık teknik ve fiziki takip sonucu, firari hükümlü Ş.D.’nin evine operasyon düzenlendi. Hakkında ‘hırsızlık’, ‘uyuşturucu kullanmak’, ‘cinsel tacizde bulunmak’ ve ‘yağma’ gibi suçlardan toplam 123 suç kaydı bulunan Ş.D., evinde gözaltına alındı. ‘Hırsızlık’ suçundan 27 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

19 yaşında 123 suç kaydı var! Hırsızlık, cinsel taciz, uyuşturucu, yağma…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Bu suç makinesi niye nefes alıp milletimizin canını yakmasına müsaade ediliyor , İğrenç mahluk utanmadan sıkılmadan geziyor Eyyyy Adalet 2 /3 ay sonra aramıza salmayınız

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!