3 askeri şehit eden PKK’lı terörist yakalandı

Barış Pınarı Harekatı bölgesinde 3 askeri şehit eden, 'Habur' kod adlı, PKK/YPG'li terörist Hüseyin Muhammed, Suriye'de düzenlenen operasyonla yakalandı.

featured

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, PKK/YPG’li Hüseyin Muhammed isimli örgüt mensubunun, Suriye’de Haseke’den Resulayn bölgesine geçiş yapacağı tespit edildi.

Bunun üzerine terörist, Resulayn ‘Yerel Kolluk Kuvveti ve Jandarma Danışma Komutanlığı’nın ortak operasyonuyla Resulayn merkezinde yakalandı. Teröristin Haseki/Şeddadi bölgesinde örgütsel eğitim aldığı, örgüt içinde kalaşnikof piyade tüfeği ve Dragunov keskin nişancı tüfeği kullandığı, sözde ‘samir taburu’nda faaliyet yürüttüğü belirlendi.

Teröristin, Barış Pınarı Harekatı bölgesine terör örgütüne takviye amaçlı geldiği ve 3 Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin şehit edilmesi olayının faili olduğu tespit edildi.

3 askeri şehit eden PKK’lı terörist yakalandı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

  1. 2 ay önce

    Neden yakaliyorsunuz arkadas. Ifadesini alin gebertin gitsin serefsizi. Bu nasil bir zihniyettir yahu. Askerimi olisimi öldüren serefsizlere bir de davullu zurnali cenaze töreni düzenlettiriyorlar. Bunlar anlamaz o dilden. Bunlara anlayacaklari dilden konusulmasi gerekiyor ne zaman anlayacaksiniz??

  2. 2 ay önce

    Geberir inşallah!

  3. 2 ay önce

    Şehit ettiği 3askerimizin ailelerine teslim edin bu teröristi…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!