42 kişiyi bununla katlettiler

featured

Suriye’nin Afrin ilçesinde terör örgütü YPG/PKK tarafından düzenlenen ve 42’den fazla kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısında patlamanın meydana geldiği bomba yüklü tankerin fotoğrafı paylaşıldı.

Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütü YPG/PKK tarafından gerçekleştirilen terör saldırısı nedeniyle 42’den fazla kişi hayatını kaybetti, 40’tan fazla kişi de yaralandı. Terör saldırısında kullanılan bomba yüklü tankerin fotoğrafı ise sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşılan fotoğrafta, tankerin dorsesinde patlayıcıların kırmızı renkteki varillerin içerisine yerleştirildiği belirtildi.

SALDIRIYI TERÖR ÖRGÜTÜ YPG YAPTI

Milli Savunma Bakanlığı, yaptığı açıklamada “PKK/YPG’nin Afrin şehir merkezinde sivillerin yoğun olduğu bir bölgede bomba yüklü yakıt tankeri ile saldırı düzenlediğini, ilk belirlemelere göre 42 kişinin öldüğünü, 47 kişinin de yaralandığını” duyurmuştu.

42 kişiyi bununla katlettiler

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 29 Nisan 2020, 13:14

    Her iki taraf da Müslüman değil mi? Kim şehit oluyor. Tıpkı “şehitler tepesi “inşallah” boş kalmayacak diyen tek adamın ülkesi gibi. Ey Müslüman olduğunu söyleyen ve on sekiz yıldır “O” partiye oy veren ve bugün bir seçim olsa yine verecek on milyonlar; AHZAP suresinden başlayıp KURAN’ı okuyun. Günahınız o kadar büyük ki, ALLAH bağışlar mı bilinmez. Yine de TÖVBE edip, oylarınızı VERYANSIn TV’nin önerdiği yönde kullanın.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!