46 yaşındaki Hilal Cebeci’den kötü haber

Hilal Cebeci'ye meme kanseri teşhisi konuldu. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak erken teşhise dikkat çeken Cebeci, sağlık durumunun iyi olduğunu ve ameliyat olacağını söyledi.

featured

Şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından meme kanseri teşhisi konulduğunu duyurdu. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Cebeci, paylaşımı kaldırarak bir video yayınladı.

Instagram hesabından bir paylaşım yapan 46 yaşındaki Hilal Cebeci, “Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi, korkmayın ben çok iyiyim, sürekli paylaşım istiyorsun ama biraz yoğunum, çok başında yakaladık, ameliyat olacağım, geçip gidecek, üzülmeyin. Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı bir ömür sürmeniz sağlansın, hepinizi çok seviyorum. Her şey süper, tam müziğe geri döneyim derken çıktı ama olsun ben yine size güzel bir şarkı hediye edeceğim” ifadelerini kullandı. 

Hastalığını farkındalık yaratmak için paylaştığını söyleyen ünlü isim, paylaşımını dakikalar içinde sildi. Bir video yayınlayan Cebeci, eşi kızdığı için paylaşımı silmek zorunda olduğunu söyledi.

46 yaşındaki Hilal Cebeci’den kötü haber

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Geçmiş olsun. Umarım alternatif terapi yöntemlerine başvurur. Modern tıp ve kemoterapi çözüm değil.

    Cevapla
    • 2 ay önce

      Yazık burada bile bu zihniyeti görmek üzücü. Modern tıbba güvenmeyen doktora şiddet gösteren bir milleti artık kimse kurtaramaz ve bu çığrından çıkmanın ta kendisidir. Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olarak iyiden iyiye Türkiye’den ayrılmayı düşünüyorum.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!