ABD’den gelen Kılıçdaroğlu, İngiltere’ye gitti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Londra ziyareti başladı. Kılıçdaroğlu ilk olarak girişimcilere destek veren iki kuruluş “Entrepreneur First” ve “The Creator Fund” yetkilileri ile bir araya geldi.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni nesil teknoloji yatırımı yapan şirket yöneticileriyle bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun, başkentte Entrepreneur First ve The Creator Fund şirketlerinin yöneticileri ile bir araya gelerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldığı belirtildi.

Kılıçdaroğlu’nun 2-4 Kasım’da İngiltere ziyaretine ilişkin yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun, yenilikçi teknoloji fonları başta olmak üzere sürdürülebilir, iklime dost ve katma değeri yüksek yatırımlarıyla dikkati çeken kurum ve kuruluşlar ile yeşil, doğa dostu dönüşümü de içine alan yatırımcı ağları ve önde gelen bağımsız yatırımcı fon temsilcileriyle bir araya geleceği bildirilmişti.

Kılıçdaroğlu’nun, görüşmelerinde, Türkiye’ye yönelik olası nitelikli yatırımları muhataplarıyla ve yatırım uzmanlarıyla değerlendireceği ve partisinin bakış açısını paylaşacağı kaydedilmişti.

Kılıçdaroğlu’nun 5 Kasım’da yurda dönmesi bekleniyor.

Kılıçdaroğlu’na ziyarette; CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP İstanbul Milletvekili Yunus Emre ve CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu eşlik ediyor.

ABD’den gelen Kılıçdaroğlu, İngiltere’ye gitti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 1 ay önce

    Ben bu gezilerden şunu anlıyorum. Henüz bu iktidar payandası muhalefete verilmiş bir icazet falan yok. Gandhş-Musa-Bozkurt-Aslan Yürekli Rişar, her kapıyı aşındırmaya mahkum. Böyle muhalefet hiç olmasaydı akp düşebilirdi. Ama bunlar varken düşmesi zor.

  2. 1 ay önce

    Mülakata gitmiş resmen! Emperyalizmin kılıfları demokrasi, insan hakları vb. den sonra iklimmiş, çevreymiş, yeşilmiş! Adem babanın incir yaprağı bile daha iyi iş görüyordu. 1980’den beri en son Tayyip o yolları tüketti. Çok geç kaldınız be! Baştan başlamaya artık kimsenin tahammülü yok!

  3. 4 hafta önce

    Arkadaş küçük ortağı fonlar bende der büyük ortağı abd ingiltere gezer milli muhalefet istiyoruz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!