Adalet Partisi’ne bir siyasi parti katıldı

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz, partisine Kutluyol Partisi’nin katıldığını ve başka bir partinin daha katılacağını açıkladı.

featured

Sosyal medya hesabından Kutluyol Partisi’nin, Adalet Partisi bünyesine dahil olduğunu söyleyen Vecdet Öz, Başka partilerinde katılım sağlayacağını duyurdu. Öz, Partiden ayrılanlara kırgın olmadığını da belirtti.

ÖZ, ‘SAYIMIZ 15 İL DAHA ARTACAK’

Mevcut il sayısının artacağını söyleyen Vecdet Öz, ‘Hepinizin malumu olduğu üzere Kutluyol Partisi teşkilatlarıyla birlikte partimize katılım sağlayarak Adalet Partisi ailemizin büyümesini ve ülke genelinde daha da güçlenmemizi sağlamıştır. Aramıza katılan yeni dava arkadaşlarımıza bizlere duydukları güven için çok teşekkür ediyorum. Bu katılım mevcut il sayımızı çok kısa bir süre içinde 15 il daha artırmış olacaktır.’ dedi.

‘BİR PARTİNİN DAHA PARTİMİZE KATILACAĞI MÜJDESİNİ VERMEK İSTİYORUM’

Başka partilerin katılacağını duyuran Öz, ‘Sizlere Kutluyol Partisi’nin ardından bir partinin daha partimize katılacağı müjdesini vermek istiyorum. Şu anda görüşmelerimiz devam etmekte olup partinin adını çok yakında açıklayacağım. Benzer katılımlar artarak devam edecektir.’ ifadelerini kullandı.

Öz, ‘Amacımız 81 vilayette var olmak ve seçimlere çok güçlü girebilmektir. Tüm bunların haricinde seçim ittifakı çalışmalarımız da sürdürülmekte olup mutabakat sağlandığı takdirde siz dava arkadaşlarım ve kamuoyuyla paylaşacağım. Yarınlar bizimdir bundan hiç kimsenin bir endişesi olmasın.’ ifadelerine yer verdi.

Sosyal medyadan açıklamasına devam eden Öz, ‘Çeşitli nedenlerle aramızdan ayrılmış olan arkadaşlarımıza herhangi bir kırgınlığım yoktur. Partimize bir saat bile hizmet etmiş olan herkesin her zaman başımın üstünde yeri vardır ve gerek gönlümün ve gerekse partimizin kapısı her zaman açıktır. Şu an partimizde olmazsalar bile geçmişteki emeklerinin hakkı olan milletvekili adaylıkları da garantidir. Adalet Partisi adaletli bir partidir kimseye yanlış yapılmaz.’ diyerek açıklamasını bitirdi.

Adalet Partisi’ne bir siyasi parti katıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 9 ay önce

    %0.0001+%0.00001=%0.0011 oy oranı ile fırtınalar yaratacaktır eminim .
    Artık mini mini bir partim olsun ama benim olsun kafasından sağlı sollu tüm siyasetçilerin vaz geçme zamanı gelmedi mi?

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!