Afgan kaçağın katlettiği Ayşegül’ün babası isyan etti

Gebze'de geçtiğimiz yıl Afgan kaçak Muhammed Atikullah tarafından katledilen 17 yaşındaki Ayşegül Aydın’ın babası Metin Aydın isyan etti. Duruşma sonrası baba Aydın, sanığın rahat tavırlarına tepki göstererek; "Adamı tosun gibi beslemişler" dedi.

featured

Gebze’de yaşayan Ayşegül Aydın (17) geçtiğimiz yıl, Afgan kaçak Muhammed Atikullah’ın saldırısına uğradı. Ayşegül’e tecavüz etmek isteyen Afgan kaçak başarılı olamayınca genç kızın başını taşla ezmişti. Ayşegül Aydın aylarca yoğun bakımda kalmış ve hayatını kaybetmişti.

Atikullah’ın tutuklu yargılandığı davanın duruşması dün  görüldü. Gebze 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan yargılamada katil Muhammed Atikullah savunma yaptı. Sanığın savunmasında “Ben yapmadım, kendisi düştü” ifadesi aileyi isyan ettirdi. Savunmaların ardından duruşma 9 Aralık tarihine ertelendi.

‘ADAMI TOSUN GİBİ BESLEMİŞLER’

Duruşması sonrası baba baba Metin Aydın, sanığın rahat tavırlarına tepki göstererek, gözyaşlarına hakim olamadı. Metin Aydın, “Hayallerim bitmiş benim. İnsanların içerisinde robot gibi dolaşan bir insan haline gelmişim. Çok zoruma gitti. Onun görüntüsünü gördüm. Saçlarını boyamış, en marka tişörtleri giymiş. Adamı tosun gibi beslemişler, kilo almış orada adam. Adamın huzuru, rahatı yerinde” dedi.

 

Afgan kaçağın katlettiği Ayşegül’ün babası isyan etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. Lanet olsun bu düzene, bu düzeni sürdürenlere…

 2. Başın sağolsun!Ne desek nafile.Ama doğru demişsin.

 3. 3 gün önce

  Hiç olmamış bu açıklama. Irkçı bir söylem sanki. Bu söylemi ne iktidar ve kankaları, ne de anamasaaltılımuhalefetin figüranları beğenmez. Olmaz, ülkemizde topu topu 20 milyon kaçak var, kıymetini bilelim. Katlamalı kazançlar sağlayıp 6 ayda cipimizi yenileyelim ama yolda yürümeyi, konuşmayı bilmeyelim. Olsun. Amerika’da milyonlarca kaçak var onlar ne yapsın? Bir de Bulgaristan’dan, Balkanlardan falan kaç milyon insan gelmişti, onları istediniz ama…Hani ensardık biz; vermeye devam edelim bu iş bir yerde elbet bitecek (verecek şey kalmayınca).

  • 3 gün önce

   Türkler iş beğenmiyor, Suriyeliler Afganlar Pakistanlılar iş beğeniyor. Onlar olmasa fabrika da kim sigortasız asgari ücretin altında çalışır diyerek yazıya katkı da bulunmak istiyorum. Onlar’dan önce çalışan yokmuş

 4. 3 gün önce

  Hakım soramamış mı kendi kendine mi istismar etti, kendi kendine mi başını taşla ezip kendini öldürdü. Sen nasıl hakimsin

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!