Ak troll’ün paylaşımı Mustafa Şentop’u kızdırdı

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla bilinen Cumhur Frankfurt adlı hesap, tutuklanan gazeteci İbrahim Haskoloğlu ile fotoğrafı bulunan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u da etiketleyerek, "Arkadaşa temiz don lazım" dedi. Bu paylaşıma sinirlenen Şentop, "Terbiyesizlik yapma" ifadelerini kullandı.

featured

Gazeteci İbrahim Haskoloğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MİT Başkanı Hakan Fidan’in kimlik bilgilerini sosyal medya hesabından paylaşması nedeniyle gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

ŞENTOP’U ETİKETLEDİ

Sosyal medyada yaptığı siyasi paylaşımlarla bilinen Cumhur Frankfurt adlı hesap ise Haskoloğlu ile fotoğrafı bulunan Şentop’u etiketleyerek, “Arkadaşa tütün ve temiz don lazımmış.” yazdı.

Bu paylaşıma cevap veren Şentop ise, “Terbiyesizlik yapma” dedi.

Şentop sonrasında bir açıklama daha yaparak, “Trollerle muhatap olmadım bugüne kadar. İlk defa bozuyorum prensibimi. Ama suret-i haktan görünüp iç operasyon çekenlere gereken cevabı vermek icab ediyor bazen.” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada yaşanan tartışmadan saatler sonra Cumhur Frankfut isimli AKP’li Twitter kullanıcısı paylaşımını sildi.

Ak troll’ün paylaşımı Mustafa Şentop’u kızdırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. Sn. Sentop bu göz yumduklerinizi aklamaz ancak bu gibilerin zamanı gelince hançeri nereye vuracağını göstermesi açısından manidardır.

  2. 10 ay önce

    Bu sahisin tivitlerinde pkk yandasligi yaptiginida gorduk zamaninda. inanmiyorsaniz kendisine sorun bakalim Turkiyenin belli bolgelerinin topraklarini hangi adla adlandiriyor! Ya da kendini Turk vatandasi olarak adlandiriyor mu yoksa li’li lu’lu baska bir vatandaslikla mi adlandiryor sahip oldugu vatandasligi. Bir baska soruda Turkiyenin adını te ce olarak mı ıfade edıyorsun diye sorun bakalim ne yanit verecek?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!