AKP eskilerinden bir parti daha

Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun ardından gaflarıyla ünlü eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in de parti kurma hazırlığında olduğu öne sürüldü.

featured

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Bakan Ali Babacan’ın ardından AKP’li eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in de yeni parti kurma hazırlığında olduğu öğrenildi.

Oda TV’nin iddiasına göre, İdris Naim Şahin, parti kurma çalışmalarına Ankara’da başladı. Eski Bakan Şahin’in yeni partisi için Ankara’da bina arayışında olduğu belirtildi.

Şahin’in ekibinde eski DYP ve AKP Milletvekili Saffet Kaya’nın da olduğu öğrenildi. Şahin’in parti için toplantılarını ve özel görüşmelerini Saffet Kaya’nın ofisinde yaptığı belirtildi.

Saffet Kaya’nın ofisinde yapılan İdris Naim Şahin’in başkanlığındaki ilk toplantıya, Kayseri’den iş insanı Halil İbrahim Çevik, Bursa’dan Dursun Akdağ, Halil İbrahim Kara ve Saffet Kaya katıldı.

SAFFET KAYA’DAN YALANLAMA

Söz konusu iddiaya ilişkin olarak Saffet Kaya’dan açıklama geldi. Kaya, Şahin’in rahatsızlığı nedeniyle kızının düğününe katılamadığını ve ofisindeki ziyaretin, düğün tebriki olduğunu dile getirdi.

Kaya’nın açıklaması şöyle:

“Rahatsızlığı sebebiyle yakın zamanda yapmış olduğumuz kızımın düğün törenine katılamadığından ötürü beni ofisimde ziyaret etmek suretiyle tebriklerini iletmeye teşrif eden eski içişleri bakanımız değerli dostum İdris Naim Şahin’in nezaket ziyaretini bu şekilde kurgu bir haber yapmak suretiyle amacından farklı bir şekilde kamuoyuna takdim eden Oda TV haberinin kesinlikle büyük bir yalandan ibaret olduğu, nezaket ziyareti çerçevesinde gerçekleşen bu ziyaretin bu şekilde anlamlandırılmış olmasının hiçbir gerçekliği yoktur. Tamamen asılsızdır, yalan haberdir ve bir itibar suikastıdır.

Bu maksatlı ve yalan haberi yayınlayanlar ve yazanlar hakkında gerekli hukuki süreç tarafımdan ivedilikle başlatılacaktır. Daha önce de bu ve buna benzer yalan haberleri yapmak suretiyle kamuoyunu yanlış bilgilendirenler hakkında yeni bir dava sürecini başlatıyorum kamuoyuna saygıyla bildiririm.”

AKP eskilerinden bir parti daha

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 10 ay önce

    Ben de kuracam bir parti, katilmak isteyenler bu yorumu begenebilir mi acaba 🙂

  2. 10 ay önce

    Parası bitmiştir…

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!