AKP kampında ‘açık büfe’ önlemi!

AKP'nin geleneksel Kızılcahamam kampı başladı. Lüks ve israf görüntüleriyle sık sık gündeme gelen AKP'liler için önlem alındığı, parti yönetiminin katılımcıları, yeme içme görüntüleri konusunda uyardığı öğrenildi. Kampta açık büfe kahvaltı görüntülerine izin verilmeyeceği belirtildi.

featured

AKP’nin Kızılcahamam kampı toplandı. Hürriyet yazarı Nuray Babacan, AKP yönetiminin Kızılcahamam kampı öncesi AKP kadrolarını kamp boyunca kılık kıyafet, yeme içme görüntüsü konusunda dikkatli olmaları için uyardığını iddia etti.

Haberde şöyle denildi:

“Kampa milletvekilleri, bakanlar, bakan yardımcıları, partinin MKYK üyeleri dahil kalabalık bir kadro davet edildi. Dikkatimizi çeken, kamp öncesi genel başkan yardımcılarının uyarıları oldu. Genel merkez yönetimi, AK Partili siyasetçilerin kamp boyunca kılık kıyafet, yeme-içme görüntüleri konusunda dikkatli olmalarını istedi. İsraf anlamına gelebilecek görüntülerden kaçınılması istenirken, özellikle açık büfe kahvaltı görüntülerine izin verilmeyeceği, genel merkezin buna yönelik önlemler aldığı öğrenildi. Yani daha önce verilen görüntülerin toplumda yarattığı hassasiyet bilindiği için önlem alınmaya çalışılıyor.”

Babacan, “Meclis çalışmaları, ekonomik sorunlar ve tarım-enerji sektörü üç oturumla masaya yatırılacak. Bu konular ve sorunlar, vatandaşın gerçek ruh halini görmek açısından önemli olacak” diye yazdı.

AKP kampında ‘açık büfe’ önlemi!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 10 ay önce

    Yani yine israfın dibi olacak açık büfe kahvaltıda bir kuş sütü eksik olacak ama biz görmeyeceğiz. O zaman israf olmayacak, Hadi bizi aptal yerine koydunuz, akşsm eve gidince yastığa başınız koyup rahat rahat uyuyabiliyorsanız Allah siiz bildiği yapsın.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!