AKP milletvekilinin ‘şerefsiz’ diye hakaret ettiği polisler 1 yıldır göreve dönemedi

AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'ın kendisinden kimlik sordukları için “şerefsizler” diye hakaret ettiği polislerin bir yıldır görevlerine dönemediği ortaya çıktı

featured

Mersin’de geçen yıl Emniyet Müdürlüğü’nün şüpheli araç ihbarı üzerine arabası durdurulan AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, kendisini durduran trafik polislerine “Şerefsiz” diye hakaret etmişti. Olayın ardından iki polis memuru, açığa alınmıştı.

Sözcü’den Yusuf Demir’in haberine göre, açığa alınan polis memurları verilen sözlere rağmen mesleklerine geri dönemedi. Polislerin aileleri, maddi ve manevi anlamda zor durumda olduklarını söyledi.

‘SİLAHINIZI VE KİMLİĞİNİZİ BIRAKIN’

AKP Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın arabasını durduran iki trafik polisi Muharrem Aydoğan ve Muhammed Yar, milletvekiline durumu izah etti ve “Kartı amirime göstereyim” dedi.

Ancak AKP Milletvekili Zeynep Gül, “Benim sorunum mu? Bana adını ver şerefsiz” diyerek Türk polislerine hakaret etti.

O iki polis memuru, bu olayın üzerine açığa alındı.

İl Emniyet Müdürü, “Açığa alındınız. Silahınızı ve kimliğinizi bırakın” dedi.

BİRİNİN ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Açığa alınan polislerden biri, üç ay önce AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ile görüştü. Zeynep Gül Yılmaz, açığa alınan polislerin görevlerine dönebilmesi için “elinden geleni yapacağına” dair söz verdi.

Ancak o söz tutulmadı. Tek maaşla üç çocuğa bakmak zorunda olan polis memuru dahil, her iki polis de hala görevine dönemedi.

AKP milletvekilinin ‘şerefsiz’ diye hakaret ettiği polisler 1 yıldır göreve dönemedi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 6 ay önce

  Türk Vatandasligi Hakkini kullanarak bu kadina oy verenler, Oyveren olarak sorumluluk üstensinler. Benim vekilim böyle bir hareket etse kalkarim dayanirim kapisina … bu tip Hareketleri ben su güne kadar bir kere olsun Amerikada görmedim. Varmi var ama cezasi hemen kesiliyor Medya üzerinden.

 2. 6 ay önce

  Ne kadar kolay isigini yapan insanlarin ekmegi ile oynuyorlar. Ustelik yalanci ve edepsizler. Mersinliler bakalim bu kadina bir daha oy verecekler mi.

 3. hepi topu plaka görünmediği için arabayı durdurmuşlar, gören de polisler vekile bişey yaptı sanar
  polislere nefret kustu resmen..
  dokunulmaz vekilin nefreti, “beni nasıl tanımaz”dan geliyor.. seni kim tanısın, sanki oy verenler senin için mi verdi.. türkiyedeki seçim sistemi mi var.. bir kişiye oy veriyolar, o bir kişi kadro kuruyor, olay bundan ibaret..
  partili seçim sisteminin acilen kaldırılması lazım.. her il vekilini seçecek, vekiller başkanını seçecek.. millet kime oy verdiğini bile bilmiyor.. getiriyolar karslıyı edirneden vekil seçtiriyolar.. ne saçma bir sistem, ne yaşanmaz bir ülke

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!