AKP MKYK üyesinin eşi ve iki adamı çocukları dövdü!

AKP MKYK yedek üyesi Eyüp Gökhan Özekin'in eşi, şoförü ve bir adamı, kızıyla kavga eden çocukların oturduğu kafeye gitti, çocukları dövdü. Dövülen çocuklar arasında Erdoğan’ın danışmanının yeğeni de var.

featured

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu yedek üyesi Eyüp Gökhan Özekin’in eşi, şoförü ve bir adamı; kızıyla kavga eden çocukların oturduğu kafeye gitti.

Şerife Özekin ve iki adamı 18 yaşından küçük kız ve erkek çocuklarına tokat ve yumruklarla vurdu. Dayak yiyenler arasında Cumhurbaşkanı Danışmanı ve AKP Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan’ın yeğeni de var.

Halktv.com.tr’den İsmail Saymaz’ın haberine göre, Eyüp Gökhan Özekin’in 15 yaşındaki kızı M., dün Ankara Beysu Park AVM’de arkadaşlarıyla kavga etti. M., annesini arayarak, “Ş.T. adlı kız ile iki arkadaşı benim üzerime sıcak kahve döküp saçımı çekti. Küfredip vurdular” dedi. Eski anaokulu öğretmeni anne Şerife Özekin, eşinin şoförü ve şoförün arkadaşını alarak, Beysu Park’a gitti.

Kamera görüntülerine göre çocukların masasına giden Özekin, Ş.T’nin saçını tutuyor. Bir süre konuştuğu Ş.T.’ye eliyle vuruyor. Özekin’in iri kıyım şoförü, Ş.T.’ye ve yanındaki kız arkadaşına tokat atıyor. Masadaki erkek çocuklardan F.T., “Ne oluyor?” diye tepki gösterince şoför, çocuğu yumrukluyor. Özekin de “Hanımefendi, ne yapıyorsunuz?” diyen G.B.’yi tokatlıyor. Cumhurbaşkanı Danışmanı Arslan’ın yeğeni S.A. da şiddet görüyor.

Çocuklar ve aileleri bugün Emniyet’te şikâyetçi oldu. Özekinlerin de şikâyette bulunacağı ifade ediliyor.

‘OLAYLAR KARŞINCA’ SAVUNMASI

AKP yedek MKYK üyesi Eyüp Gökhan Özekin ise şunları söyledi:

Ben Kızılcahamam kampındayım. Kızım aradı. ‘Beni üç kişi dövdü, üzerime kahve döktüler, saçımı çektiler, küfür ettiler’ dedi. Travma yaşamış bir şekilde ağlıyordu. Akran zorbalığına maruz kalmış. Şoföre haber verdim. O da sokak tecrübesi olan bir tip. Yanına arkadaşını alıyor. Eşim kız ve oğlanların olduğu masaya gidiyor. Yanındakilere ‘Siz karışmayın’ diyor. Elini kızın başına götürüyor. ‘Sana vurabilirim ama vurmayacağım. Doğru bir hareket mi sizin yaptığınız?’ diyor. Tatlı sert nasihatler ederek, korumacı annelik sergiliyor. Çocuğun biri, arkadaşını koruma refleksiyle eşime müdahalede bulunuyor.

Şoför eşimi korumak için oğlana vuruyor. Ortalık karışıncaya kadar biz tamamen haklı ve mağdur pozisyondayken, orantısız şiddetten kaynaklı mahcup ve perişan bir hal aldık ailecek. Eşim perişan, sakinleştiriciler alıyor. İki kızım evde ağlıyor. Mutsuzuz. Biz de şikâyetçi olacağız, öyle gözüküyor. Bizim niyetimiz kızımızı korumaktı. Bu üslupla olmasını ne öngörüyorduk, ne de planlıyorduk…

‘AYIRMAK İÇİN ÜZERLERİNE SU ATTIM’

T24’ten Asuman Aranca’nın haberine göre, dayak yiyen çocuklardan G.B ifadesinde yaşananları şöyle anlattı:

“4 Haziran günü arkadaşlarım Ş ve S ile AVM’ye gittik. Bir gün önce Ş ve S, benim tanımadığım M isimli 15 yaşlarındaki biri ile sosyal medya üzerinden tartışmışlar. M, Ş ve S ‘yi konuşmak için çağırınca ben de onlarla gittim. Kafee M ve yanındaki bir kız ile oturduk. M, Ş ile sosyal medyadaki bir fotoğraf nedeniyle tartışmaya başladı. Anladığım kadarıyla arkadaşım Ş, M’nin bir arkadaşının fotoğrafını kaydedince, M tepki göstermiş. Kafede otururken M, arkadaşım Ş’ye bu olay nedeniyle görgüsüz dedi. Ş bu lafı ona tekrarlattı. Bu esnada M, arkadaşım Ş’nin elini itince kahve masaya döküldü. Bunun üzerine Ş, kalan kahveyi M’nin üzerine döktü. Ardından M, Ş’nin saçına yapıştı. Ş de onun saçını çekti. Ben ayırmak için üzerlerine su attım. Ama onlar ayrılmadı. Bu esnada çevrede bulunanlar kavgayı ayırdı. Sonra biz başka bir kafeye gittik.

‘KADIN KÜFÜR ETTİ, BEN AYAĞA KALKIP TEPKİ GÖSTERİNDE Ş’NİN SURATINA TOKAT ATTI’

Yanımıza başka arkadaşlarımız da geldi. 15 dakika kadar sonra yanımıza konuşurken tanımadığımız 30’lu yaşlarında sonradan M’nin annesi olduğunu öğrendiğimiz bir kadın geldi. Ş’nin saçını çekerek ‘sen misin kızımın saçını çeken’ diyerek şimdi hatırlamadığım küfürler etti. Bu sırada annesinin yanında iri yarı 3-4 erkek şahıs vardı. Ben ayağa kalkıp tepki gösterince kadın, Ş’nin suratına tokat attı. Mavi gömlekli erkek şahıs arkadaşlarımdan önce Ş’ye sonra da S’ye tokat attı. Ben araya girmek isteyince kadın bana da tokat attı. Ardından mavi gömlekli erkek benim suratıma tokat attı. Bu esnada F isimli erkek arkadaşımız bu erkek şahıslar F’yi aralarına alarak dövdüler. Ben olay devam ederken önce annemi ardından polisi aradım. Bu sırada bizleri darp eden erkek şahıslar ve M’nin annesi ile oradan ayrıldılar. M giderken bize ‘s. git’ diye hakaret ederek hadi yiyorsa şimdi gelsene dedi. Kavga esnasında ben görmedim ama erkek şahıslardan mavi gömlekli olan arkadaşlarıma belindeki silahı göstermiş. Ben bunu arkadaşlarımdan duydum. Kısa bir süre sonra polis geldi. Şikayetçiyim”

AKP MKYK üyesinin eşi ve iki adamı çocukları dövdü!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 8 ay önce

    Çocuklari dövmeye bile şoför koruması ile gidiyor. Bademden yiğit bu kadar olur.

  2. 8 ay önce

    Her zamanki haliniz. Benim merak ettiğim neden el bombası kullanmadılar?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!