AKP’den ‘anket’ iddiası

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Ağustos ayı sonu itibarıyla oylarımız artışa geçti. 50+1'de hiçbir sorunun olmadığını düşünüyorum" iddiasında bulundu.

featured

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Geçtiğimiz yıl 17 Aralık günü ekonomide yaşanan sıkıntılı süreçte dahi seçimlere ilişkin endişe yaşamadıklarını iddia eden Kurtulmuş, ağustos sonu itibarıyla AKP’nin ve Erdoğan’ın oylarının artışta olduğunu savundu.

AKP’li Numan Kurtulmuş, “Son zamanlarda özellikle yaz sonundan itibaren AK Parti’nin ve sayın Cumhurbaşkanımızın oyları yukarıya doğru çıkıştadır. Sayın Cumhurbaşkanımızın küresel liderliği, Türkiye’nin bölgesel aktör olarak ortaya çıkışı. Dolmabahçe’de Rusya ve Ukrayna’nın bir araya getirilmesi, arkasından esir takası, kesilmiş olan tahıl koridorun yeniden Cumhurbaşkanımızın gayretleriyle açılması, Türkiye’nin dünya ile ilgili sorunları çözebilecek güçlü bir ülke imajını pekiştirdi. Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal projesi olan toplu konut, ilk işyerim, ilk konutum projesinde başvurular 8 milyonu aştı. Bunun ortaya çıkmış olması. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun milletimiz tarafından milli vizyon olarak sahiplenilmesi, hemen arkasından TOGG’un açılışı” dedi.

’50+1’DE SORUNUN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM’

Altılı ittifakın dağınık görüntü çizdiğini dile getiren Kurtulmuş, “Bütün bunların hepsi üst üste yaptığı hizmetlerin, çalışmaların geniş kesimler tarafından görüldüğü Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı var. Diğer taraftan her gün dağınıklığı ortaya çıkan Altılı artılı ittifak var. Hayatım boyunca hiçbir anketin sonuçlarını söylemem. Önemli artış olduğunu, artış eğiliminin devam ettiğini görüyoruz. 50 + 1’de hiçbir sorunun olmadığını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

AKP’den ‘anket’ iddiası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    bitcoin fiyatlari sizin ongorulerden daha istikrarli.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!