AKP’den Ümit Özdağ’a ‘provokatör’ suçlaması

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Devlet kurumlarına, İçişleri Bakanımıza ve İçişleri Bakanlığımıza dönük kasıtlı gerilim politikaları ve yürütülen iftira kampanyaları açık provokasyondur" iddiasında bulundu.

featured
service

AKP’li Ömer Çelik, isim vermeden Ümit Özdağ’ı hedef aldı.

“Bu dönemde ülkede gerilim oluşturmaya dönük tüm bu provokatif çabaların kötü niyetli olduğunu” ifade eden Çelik, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Devlet kurumlarına, İçişleri Bakanımıza ve İçişleri Bakanlığımıza dönük kasıtlı gerilim politikaları ve yürütülen iftira kampanyaları açık provokasyondur. AK Parti bu provokasyonlara bugüne kadar geçit vermediği gibi bugünden sonra da geçit vermeyecektir. Siyasette herhangi bir politikayı eleştirmek demokratik bir haktır. Ancak kin, nefret ve düşmanlık tohumları ekmek demokrasimizi zehirlemektir. Avrupa’nın ırkçı aşırı sağının dilini, Türk siyasetine taşıma gayretleri milli bir siyaset değildir. Aziz milletimiz yabancı operasyonların elverişli zemini olan nefret siyasetlerinin farkındadır. Devletimiz, ulusal çıkarlarımızı hedef alan saldırıları boşa çıkartacak kudret ve kararlılıktadır. AK Parti, nefret siyasetine karşı durmaya devam edecektir.”

AKP’den Ümit Özdağ’a ‘provokatör’ suçlaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Sen televizyona cik, vatanini ve milletini savunan adama agza alinmayacak laflar et, herifin soyuna sopuna kufret ondan sonra da provakator de. Hadi ordan. Utanmazlar.

  2. 1 hafta önce

    E tamam o zaman devlet kurumlarına oturan herkes anamiza avradimiza sövsun o zaman.

  3. https://www.veryansintv.com/boyle-yukselen-vali-gormediniz-bas-donduren-iliski-agi-bab-i-ali-kilici-erdem-atay/

    Yukarıya linki bıraktım.Gerçi kişi kendini,yediği haltı bilir ama Erdem Atay temiz hatırlatma yapmış.Ümit Özdağ’a laf edecek adamın ki edebilir ama beklenir ki en az Özdağ kadar namuslu olsun.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!