AKP’li başkanın hastane ziyaretinde ‘hazır kıta’ tartışması… Başkan ne dedi?

featured

AKP Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir’in hastane ziyaretinde sağlıkçıların görüntüsü sosyal medyada “hazır kıta” eleştirilerine neden oldu. Başkan Aldemir iddiaları reddederek “Hastane önüne sohbet ederlerken yanlarına gittik” dedi.

AKP Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir ve Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk, bayramın ikinci günü Tokat Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Hastane dışında kendisini tek sıra hazır katı bekleyen acil servis çalışanlarıyla bayramlaşan Aldemir daha sonra servisin içine girdi.

AKP İl Başkanı Aldemir, bayramlaşma fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşarak, “İl Gençlik Kolları Başkanımız Mesut Aktürk ve yönetim kurulu üyelerimizle beraber salgın sürecinde büyük emek ve gayretle çalışan sağlık ordumuzun nezdinde acil serviste görev yapan arkadaşlarımızla bayramlaştık. Rabbim kolaylıklar versin bayramınız mübarek olsun” ifadelerini kullandı. Sözcü ziyareti “Sağlıkçılar AKP’li il başkanın önünde hazır kıta bekledi” başlığıyla duyurdu.

ALDEMİR İDDİALARI REDDETTİ

Kısa sürede sosyal medyada yayılan fotoğraflara, “sağlıkçılar ayakta bekletildiği” gerekçesiyle tepkiler geldi.

Tepkilerin ardından açıklamada bulunan AKP’li Aldemir, “Bu fotoğraftan böyle bir sonuç çıkaran öncelikle Kemal Vanlı’ya sonra da hiç bilmedikleri bir konuda sadece eleştiri olsun diye yorumlayan herkese selamlarımı sunuyorum. Ak Parti İl Başkanı olarak son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan sağlık camiamızın bugün için nöbette olan hastane çalışanlarına bayramlaşma ziyaretimizi yaptık. Hastanenin hemen girişinde sohbet eden personelimizin yanına giderek hem bayramlaştık hem sohbetlerine dahil olduk. Eleştirilere açığız ama burada yapılan gerçekten haksızlık” ifadelerini kullandı.

AKP’li başkanın hastane ziyaretinde ‘hazır kıta’ tartışması… Başkan ne dedi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 1 sene önce

  İktidardaki partinin il başkanı, milletvekilleri bir ilde her şeydir. Şu görüntüler bu durumun sürdüğünü gösteriyor. Kamu personelinin tayin işleri, oradaki üniversiteye alınacak akademisyeninden hademesine kadar her şeye kadar her şeyi onlar belirler. Bu Akp ile başlamamış, ama son hızla sürüyor ve göründüğü kadarıyla bu anlayış daha çok sürecek.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Çoğu kamu işe alımlarını onlar belirliyor! Diğerleri de işimden olurum endişesi ile el pençe duruyorlar.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Bu nasıl acil servis ki bütün doktorlar dışarıda sohbet ediyor ve bu arada, ne tesadüf ki il başkanı da o arada denk gelmiş de sohbete dahil olmuş? Bunu söylerken yüzünüz hiç mi kızarmıyor? Hiç mi utanmaz, haya etmezsiniz? tabi siz iktidarın sağladığı bütün imkanları sonunda kadar pervasızca kullanırsınız size mübah!! Sizler kutsanmış insanlarsınız!!

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  liyakatin olmadigi ve bunu n benimsenmedigi toplumlarda koyun , köle olmak normaldir!
  ‘Bahşiş’ denen sey bunun simgesidir !!!!!!

  Bu bütün toplumlarda, milletlerde var! insanin kücümsenmesinin bir simgesidir aslinda !!!!!
  Bu dinsel bayramlarda kendini gösterir öncelikle! Kücüklere verilen el öpme sonrasi verilen paralar bunun baslangicidir!
  insan kücükten kölelige alistiriliyor.
  Bunu yapanlar müslüman geciniyor!!!!!!
  Gerisi maval okumaktir!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!