AKP’li başkanlar şehit yürüyüşünde gülüştü

İzmit’te şehitler için yapılan yürüyüşte AKP'li başkanların gülüşmeleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

featured

Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri, Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, sivil toplum kuruluşları, odalar ve sendikalar teröre lanet yürüyüşü düzenledi. İzmit Fevziye Camii önünden başlayan yürüyüş Anıtpark’ta son buldu. Yürüyüşe, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AKP MKYK Üyesi İlyas Şeker, eski Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Belediye başkanları, AKP İl Başkanı Şahin Talus, CHP İl Başkanı Bülent Sarı, MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, İYİ Parti İl Başkanı Nusret Acur, BBP İl Başkanı Kaan Şengil, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, partilerin ilçe başkanları, gaziler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda kişi katıldı.

Irak’ın kuzeyindeki terör saldırılarında şehit olan askerleri anmak ve terörü lanetlemek için İzmit’te yürüyüş gerçekleştirildi. Ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyen vatandaşlar şehitlerin ismini hep bir ağızdan okudu.

Kocaeli Koz gazetesinin haberine göre binlerce kişinin aynı acıyı yaşadığı, teröre lanet okuduğu yürüyüşte, AKP’li Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve AKP Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz’ın sürekli gülüşmeleri dikkat çekti. Her iki ismin böyle acı bir birliktelikteki tavrı büyük tepki topladı.

AKP’li başkanlar şehit yürüyüşünde gülüştü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Milli iradenin keyfi yerinde.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!