AKP’li belediyelerin Veyis Ateş ve Süleyman Özışık projeleri iptal edildi

featured

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in üst üste yayınladığı videolarda ifşa ettiği ‘gazeteciler’ Veyis Ateş ve Süleyman Özışık’ın ortak projesi iptal edildi.

Peker’in iddiaları sonrası AKP Esenler ve Üsküdar belediyeleri, Ateş ve Özışık’la yapacakları ‘Yazarlık Okulu’ projesini iptal edildi.

AKP’li Esenler ve Üsküdar belediyeleri, iki gazeteci hakkında ortaya atılan iddiaların ardından yazarlık okulunun tanıtımına ait bilgileri internet sitelerinden çıkarttı. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da yazarlık okuluyla ilgili attığı tweetleri sildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine kumpas kurdukları gerekçesiyle Hadi ve Süleyman Özışık kardeşler hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Veyis Ateş’in firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediğine dair ses kaydının bulunduğu ileri sürülmüştü. Ateş’in Korkmaz’a ait lüks otelde ücretsiz bir şekilde tatil yaptığı ortaya çıkmıştı. Hakkında ortaya çıkan iddialar sonrası Ateş, Habertürk tarafından izne gönderilmişti.

KUDÜS’E DE GÖTÜRMÜŞ

Öte yandan Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün “Yazarlık Okulu”unda başarılı olan 40 öğrenciyi Kudüs ziyareti ile ödüllendirdiği de ortaya çıktı.

AKP’li belediyelerin Veyis Ateş ve Süleyman Özışık projeleri iptal edildi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!