AKP’li Dağ: Seçim gecesi ‘adam kazandı’ mesajı atmak zorunda kalacaksınız

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Şunu iyi bilin ki fazla kendinizi kaptırmayın, Allah'ın izniyle seçim gecesi bir 'adam kazandı' mesajı atmak zorunda kalacaksınız" dedi.

featured

AKP İzmir İl Başkanlığı binasında yeni üyelere rozet takma töreni yapıldı.

Törende konuşan AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, birilerinin AK Parti’ye ömür biçmeye devam etmesinin kendilerini hiç etkilemediğini belirterek, “2008 de gençlik kolları başkanıydım. Diyorlardı ki AK Parti ANAP gibi olacak. Yıl 2022 aynı şeyi söylüyorlar. Şimdi de helalleşeceğiz derken öbür taraftan yargılayacağız, diyorlar. Gemlik’teki fabrika için bizi yargılayacaklarmış. Bu ülkenin yerli milli bir ağacı olması sizi niye rahatsız ediyor? Hukuk devleti dediğimiz bir yerde siyasilerin bu söylemi ayrı bir garabet de insanlara bu kadar ümit vermeyin, alnımız açık, başımız dik kimseden korkumuz yok. Ama şunu da iyi bilin ki fazla kendinizi kaptırmayın, Allah’ın izniyle seçim gecesi bir ‘adam kazandı’ mesajı atmak zorunda kalacaksınız” dedi.

AKP’li Dağ: Seçim gecesi ‘adam kazandı’ mesajı atmak zorunda kalacaksınız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Ac tavuk kendini darı ambarında zannedermiş. Hile yapmazsanız çok zor, gel gör ki hile yapmanız ile zor olacak bu seçimde. Ha, savaş falan çıkarırsanız orası ayrı.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!