AKP’li Karaca lüks aracının içinde poz vermişti… Tepki yağdı, fotoğrafı sildi

AKP MKYK üyesi Korkmaz Karaca'nın lüks aracı içinde verdiği poz tepki çekti. Tepki gösterenler arasında AKP seçmenleri de vardı. Karaca tepkiler üzerine paylaşımını sildi.

featured

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikalar Kurulu üyesi AKP’li Korkmaz Karaca‘nın sosyal medya hesabından Kızılcahamam kampına giderken verdiği poza AKP’liler de tepki gösterdi!

Karaca, sosyal medya hesabında lüks bir araç içerisindeki fotoğrafını paylaşarak, “Herkesin cuması mübarek olsun. İstikamet Kızılcahamam AK Parti Genel Merkez  30. İstişare Kampı. 3 boyunca Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız ve parti yönetimimiz ile bir arada olacağız. Allah hayırlı kararlar almayı nasip etsin” diye yazmıştı.

Karaca tepkiler üzerine paylaşımını sildi.

AKP’li Karaca lüks aracının içinde poz vermişti… Tepki yağdı, fotoğrafı sildi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 8 ay önce

    Koltukta dahi oturmasini beceremeyen adamlar ve arabasi rahatsiz ediyor, ama aslinda ne islerle mesgul oldugu, baykal’a ve akpye nasil hizmetler verdigi rahatsizlik vermiyor. yetmez ama devam.

  2. 8 ay önce

    Ne yapacak, hakl barınamıyor, geçinemiyor, iki kuruşa kölelik yapıyor, aç kalıyor diye adam zevk sefa süremeyecek mi? İtibardan tasarruf olmaz paşam, siz yiyip, içip en güzel kıyafetlerle zenginlik içinde yaşayacaksınız ki biz de millet olarak var olalım. Bizler aç sefil kalalım ki siz de 2071 hedefinize sağ sağlim yürüyün. Ne mutlu bizlere eşitsizliği, açlığı, sefaleti, cahil ve sefilce yaşamamıza sebep olanlara.

  3. 8 ay önce

    Bu adamdan daha iyi ekonomi politikası bilecek olan var mı? Bir şey değilken bunlara sahip olmuş. Daha ne olsun!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!