AKP’li Metiner’in ‘prada’ montu gündem oldu

Eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner, Şırnaklı ailenin sıvası dökük evini üzerindeki 'Prada' logolu montla ziyaret etti. Metiner, eleştiriler üzerine 'taklit' açıklaması yaptı.

featured

Eski AKP milletvekili Mehmet Metiner, Şırnaklı bir ailenin sıvası dökük evini, üzerine giydiği Prada montla ziyaret etmesi nedeniyle gelen eleştiriler üzerine, “Gerçek Prada değil, taklit” dedi.

Metiner, Mersin’de Şırnaklı bir ailenin evine ziyaret etti. Metiner, ziyareti sosyal medya hesabından, “Mersin… Şırnaklı bir aile… 3 erkek evladının en büyüğü… Onların ayrılırken sevincine tanık olmak mutlulukların en büyüğü Sahip çıkmazsanız, şikayete hakkınız olmaz… Hükümetimiz gereğini yapıyor lakin bizler yüreğimizle sahiplenmeliyiz dostlar…” notuyla paylaştı.

Fiyatı 2-3 bin dolar arasında değişen Prada’nın montunu giymesi tepki çeken Metiner, Odatv’ye yaptığı açıklamada, üzerindeki montun taklit olduğunu söyledi.

Metiner, şu açıklamayı yaptı:

“Üstümdeki mont bir tanıdığımın ürettiği replika, yani taklit mont. Yerlilerden daha ucuz. O durumu yerinde olmayan evlatlara da aynı giydiğim gibi replika montlardan armağan ettim.”

AKP’li Metiner’in ‘prada’ montu gündem oldu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Tanıdığımın ürettiği mi? Pazardan almamış yani organize sahtekarlık mı oluyor . Şirket tazminat davası açarsa ne yapaysun da

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!