AKP’li Metin Külünk’ten YÖK’e FETÖ çıkışı: Bize gelen bilgiler size gelmiyor mu?

AKP MKYK üyesi Metin Külünk, YÖK Başkanı Erol Özvar'a "Üniversitelerdeki FETÖ yapılanmasına ilişkin bize gelen bilgi ve belgeler size gelmiyor mu?" diye sordu ve "Vakit cesur olma vaktidir" diye seslendi.

featured

Külünk, Özvar’a Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla atanmış bir bürokrat olduğunu ‘hatırlatarak’ “Bu imzanın size yüklediği mükellefiyet vardır” dedi.

Külünk Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Üniversitelerdeki FETÖ yapılanmasına ilişkin bize gelen bilgi ve belgeler size gelmiyor mu? Bize ulaşan idari ve akademik personel size ulaşamıyor mu? Kamuoyu, FETÖ hassasiyet ve mücadele konusunda duyarlılık bekliyor Erol Özvar. Üniversiteler güvenlik görevlisinden idari memuruna, öğretim üyesinden yönetici kadrosuna kadar FETÖ’nün yeniden örgütlenmeye çalıştığı önemli bir alan olduğuna dair akademi dünyasında ciddi endişe varken Bugünlerde, üniversiteler üzerinden yeniden harekete geçen hain örgüte karşı, milletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde verdiği mücadelede gerekenleri yapmak için makamlarda oturanların bir kısmı neyi beklemektedir?” ifadesini kullandı.

‘VAKİT CESUR OLMA VAKTİ’

Külünk şunları kaydetti:

“Sayın Erol Özvar, Sayın Cumhurbaşkanımızın imzasıyla atanmış bir bürokratsınız. Bu imzanın size yüklediği mükellefiyet vardır. Üniversitelerde sürekli Erdoğan nefreti körüklemek için uğraşan ve üniversiteleri Sayın Erdoğan’ın verdiği milli bağımsızlık mücadelesine karşıt zemin oluşturacak uygulamaların adresi olan FETÖ ve PKK işbirlikçisi ve LGBT ile köklü mücadele etmektir. Misyonuz sorumluluğunuz tarihsel olarak budur eğer bunu ortaya koymak sorumluluğunuz ve de zorunluluğunuzdur. Bunun gereğini yapmak size hem Anayasanın emri ve de hem de 15 Temmuz gecesi işgal girişimini tasfiye eden aziz milletimizin yüklediği sorumluluktur. Vakit Cesur olma vaktidir.”

AKP’li Metin Külünk’ten YÖK’e FETÖ çıkışı: Bize gelen bilgiler size gelmiyor mu?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 gün önce

    Bu akp’nin En büyük icraatı Fetö ile mücadele fakat çok alakasız insanlarda zarar görüyor.
    Fetö gibi yapılarla insanları cezalanrırak çözüm aramak yanış gibi me geliyor. Çünkü fetönün beslendiği Damarı ( Din + Milliyetcilik ) kullanmayan yok !! İnsanlarımıza En güzel Tarikatın Medeniyet Tarikarı olduğunu Anlatacak çok argüman var elimizde !! ama kimse bu topa girmiyor . Dine zara gelir milliyetçiliğe zarar gelir diye.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!