AKP’li Metiner’den Bülent Arınç’a ‘Erdoğan’ sorusu…

featured

AKP kurucularından Bülent Arınç’ın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu İBB’ye başlatılan ‘terör soruşturması’ nedeniyle eleştirmesi AKP’li Mehmet Metiner’in tepkisini çekti. Metiner, ‘Arınç, İmamoğlu üzerinden Sn. Soylu’ya saydırmış. İyi de İmamoğlu’na yönelik aynı eleştirileri Reis’in kendisi de yaptı. Anlayan varsa beri gelsin’ dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu eski üyesi Bülent Arınç’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik eleştirilerine eski AKP milletvekili Mehmet Metiner’den tepki geldi.

ARINÇ, SOYLU’YU ELEŞTİRMİŞTİ

Arınç, İçişleri Bakanlığı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik başlattığı ‘özel teftiş’ üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu eleştirmişti. Yapılmak istenen şeyin hiçbir anlamı olmadığını vurgulayan Arınç, “Süleyman Soylu’yu yanlış bulduğumu ifade etmeliyim” diye konuşmuştu.

METİNER’DEN TEPKİ: REİSİN KENDİSİ YAPTI

Arınç’ın söz konusu eleştirilerini sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla eleştiren Metiner ise “Arınç İmamoğlu üzerinden Sn. Soylu’ya saydırmış. Sn. Bahçeli’yi de eleştirmiş. Bunu da güya Reis’i savunmak adına yapmış. İyi de İmamoğlu’na yönelik aynı eleştirileri Reis’in kendisi de yaptı. Niçin sadece Soylu ve Bahçeli? Anlayan varsa beri gelsin!” ifadelerini kullandı.

AKP’li Metiner’den Bülent Arınç’a ‘Erdoğan’ sorusu…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 8 ay önce

    Metiner bunda anlasilmayacak bir sey yok. Adam ne ise onu söylüyor kimin üzerinden söylediginin bir önemi yok. Bu herifi cinim kadar sevmem ama arada sirada demek ki bu da vicdana gelebiliyor.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!