AKP’li seçmenden Turgut Altınok’a tepki: Sebebi sizsiniz!

AKP Ankara Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok’un Minibüsçüler Odası ziyareti sırasında dinleyiciler arasında bulunan çoban Emin İnce, Altınok’a tepki göstererek, "Bugün Ankara’da Mansur Yavaş konuşuluyorsa sebebi sizlersiniz. Hiçbiriniz verdiğiniz sözleri tutmadınız" dedi.

featured

AKP Ankara Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok’un Minibüsçüler Odası ziyareti sırasında dikkat çeken bir olay yaşandı. Turgut Altınok’a, kendisini “dağdan inme çoban” olarak tanıtan Emin İnce tepkisini dile getirdi.

ANKA’nın haberine göre; AKP’li olduğunu belirten Emin İnce, Altınok’a şunları söyledi:

“Buranın en tahsilsiz ve kültürsüz adamı benim. ‘Dağdan inme’ diyorsunuz ya o benim. Burada esnafa senin anlattıklarından önce iş lazım, aş lazım, para lazım. Şimdi burada senin lehine, tam sonuç çıkartmamız lazım. Münakaşa değil münazara yapmamız lazım. Bugün Ankara’da Mansur Yavaş konuşuluyorsa sebebi AKP’lilerin, bakanların, milletvekillerinin, il başkanlarıdır. Nice bakanlarınız, nice milletvekilleriniz, nice il başkanlarınız sözler verdi. Hiçbiri verdiği sözleri tutmadı. Onun için bugün Ankara’da Mansur Yavaş’ı konuşuyoruz. Senin lehine çevirmen lazım burayı. Yoksa 1 Nisan sabahı hezimetle kalkarsınız.”

 

AKP’li seçmenden Turgut Altınok’a tepki: Sebebi sizsiniz!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!