AKP’li Turan’dan 10 Kasım’da dans eden İmamoğlu’na gönderme

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, 10 Kasım'da dans eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

featured

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AKP Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu önce Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Merkezi açılışına katıldı, doktorlardan merkez hakkında bilgiler aldı.

İMAMOĞLU’NA DANS TEPKİSİ

Törende konuşan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 10 Kasım’da dans etmesine eleştirerek, “Dün üzülerek gördük. Bir büyükşehrimizin belediye başkanı maalesef yas günü olan, matem günü olan, siyahları giyindiğimiz özel bir gün olan 10 Kasım’da eşiyle dans etmeyi, müzik içerisinde eğlence yapmayı adeta görev bilerek bir adım attı. Konumuz bu değil ama söylemeden geçemeyeceğim. Bu dansı o değil de, ben yapsaydım, bu dansı o değil de bir AK Partili belediye başkanı yapsaydı, polemik mi istersiniz, manşetler mi istersiniz, günlerce Türkiye bunlara boğulurdu. Ama 10 Kasım’da eşiyle dans eden bir belediye başkanını hiçbir basın kuruluşu eleştirmedi. Buna isyanım var. Bu münasebetsizliğe, bu densizliğe isyanım var. O yüzden diyorum ki, Atatürkçülük 10 Kasım’da dans ederek değil, onun emanetine göğüsleyerek, omuzlayarak, Cumhuriyetimizi ayağı kaldırarak olur” dedi.

AKP’li Turan’dan 10 Kasım’da dans eden İmamoğlu’na gönderme

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Hadi ordan! Saygı duruşuna “kazık gibi dikilen” diyen sizler değil miydiniz? Biraz samimi ve dürüst olun.

 2. 3 hafta önce

  Aklima iyilik saglik, bunlar üc bes tane fazla oy alabilmek icin , tüm rolleri birbirine karistirdilar …Yesilcam yesilcam olali bu kadar celiskili senaryolar görmedi…Bindik bir alamete kiyamete gidecegimizi bilsem mutlu olacagim …O kadar belirsiz…

 3. 3 hafta önce

  İmamoğlu gibiler hepsi sahte Atatürkçüler. Atatürk’ün sevdiği müzikleri dinleyecek başka gün mü bulamadınız? Bu ne terbiyesizlik

 4. 3 hafta önce

  AKP liler zaten dans etmeyeceğinden sizden böyle bir şey beklenemez. 1O KASIMDA DANS pek şık değil ama buradan nemalanmakda AKP ye bir fayda getirmez. Anıtkabirde slogancılıkla tanırlar sizi.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!