AKP’li Yenişehirlioğlu’nun şatafat tutkusu gündemde: Bayıldım ya… Dolmabahçe Sarayı gibi…

Lüks saatiyle tartışma konusu olan AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun, eski Yunusemre Belediye başkanı Mehmet Çerçi'nin küçük bir sarayı andıran makam odasına "Bayıldım ya" diye tepki verdiği anlar sosyal medyada gündem oldu.

featured

AKP milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’da yediği ıstakoz tartışma konusu olmuş, bir ikinci “ıstakoz” vakası da Mamak Belediyesi’nin AKP’li üyesi Salih Kahraman’dan gelmişti. Kahraman da lüks otelde yediği ıstakozla poz vermişti.

Tepki çeken bir başka olay da AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun paylaştığı fotoğrafla yaşanmıştı. AKP’li Yenişehirlioğlu, TBMM’de misafir ettiği hemşehrileri ile selfie çekip “Biz bu milletin ta kendisiyiz” notuyla sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati görüntülenmişti.

‘DOLMABAHÇE SARAYI GİBİ’

Sözcü’nün haberine göre, Rolex saatiyle gündemden düşmeyen AKP’li Yenişehirlioğlu’nun, Manisa’nın Yunusemre ilçesinin AKP’li eski belediye başkanı Mehmet Çerçi’nin şatafatlı makam odasındaki ziyaretinin görüntüleri ortaya çıktı.

Geçen yıl kasım ayında Yunusemre Belediyesi’ne ziyarette bulunan ve Mehmet Çerçi’nin lüks makam odasına giren Yenişehirlioğlu, “Çok sevdim ya… Bayıldım ya” diyor. Çerçi ise, odadaki eşyaların eski olduğunu, bit pazarından aldıklarını anlatıyor.

Etrafa bakmayı sürdüren AKP’li Yenişehirlioğlu, “Dolmabahçe Sarayı gibi” ifadesini kullanıyor. Yenişehirlioğlu, “Hiç kimsenin makamına oturmadım hayatım boyunca ama bu kadar güzel makama otururum arkadaş” diyerek koltuğa oturuyor ve kalkarken de eliyle masaya vurup “Bayıldım ya” diyor.

thumbnail
İlişkili Haber

AKP’nin ‘saray’ sevdası… Bu şatafattan geriye 1.2 milyar liralık borç kaldı

AKP’li Yenişehirlioğlu’nun şatafat tutkusu gündemde: Bayıldım ya… Dolmabahçe Sarayı gibi…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Hangi bit pazarindan aliyorsun, bir de yari fiyatina oylemi. Hangi fiyatla kiyasliyorsun peki. Bit gibi dadanmissiniz, halkin parasini yiyorsunuz.

  2. Görgüsüzlük diz boyu.Ben utanıyorum onların yerine….
    Ne yapsınlar yazık,kınamayalım içimiz boş olunca dışımızı süsleriz.
    Milletin parasından olmasa seyredip gülecez de…..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!