AKP’lilerden İmamoğlu’na ‘Partimize üye olun’ teklifi

Sancaktepe'de halk buluşması öncesinde esnafı ve seçim çadırlarını ziyaret eden Ekrem İmamoğlu'nu, AKP'nin seçim çadırındaki bir görevli, partiye üye olmaya davet etti. Davete gülümseyen İmamoğlu, "Beni mi üye yapacaksın?" yanıtını verdi.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sancaktepe’de gerçekleşen halk buluşmasının öncesinde Sancaktepe Meydanı’nda esnafı ziyaret etti.

Sancaktepe’de bir çay ocağında vatandaşlarla çay içerek sohbet eden Ekrem İmamoğlu, bir vatandaşın otobüslerimizi yenilemenizi istiyoruz talebine “Şuan da 600 tane araç yeniledik. Bir yandan da devam ediyoruz. Bu ara metrobüslere ağırlık verdik, çünkü biliyorsunuz çok büyük kilometre yapıyorlar. Bir yandan da otobüs alımlarımız başladı. Yeni alım yaptık 150 aracımız geliyor. Bir kısmını yakın zamanda karşıladım. Fırsat buldukça yenileyeceğiz” şeklinde karşılık verdi.

‘NE KADAR İSTİYORSUNUZ BENİ YA’

AKP’nin çadırını da ziyaret eden İmamoğlu görevlilerle tek tek tokalaştı ve sohbet etti. AKP’lilerin İmamoğlu’nu partilerine üye yapma teklifinde bulunması gülüşmelere neden oldu. İmamoğlu, “Beni mi üye yapacaksın? Ne kadar istiyorsunuz beni” diyerek teklifte bulunan görevliye sarıldı.

İmamoğlu, “Her şeyin ötesinde sulh içinde bir seçim ortamı olsun. Kimsenin burnu kanamasın, kimsenin gönlü kırılmasın. Fikirler yarışsın. İnsanlar birbiri hakkında eleştiri yapabilir ama günün sonunda 1 Nisan’da hepimiz komşuyuz, arkadaşız, akrabayız. Aynı ailede farklı oylar veren insanlar var. Allah herkesin yardımcısı olsun. Allah utandırmasın” dedi.

İmamoğlu daha sonra seçim çadırından ayrıldı.

 

AKP’lilerden İmamoğlu’na ‘Partimize üye olun’ teklifi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!