AKP Ankara adayı Altınok kendi partisini fırçaladı: Hiç kimse ümitsizlik pompalamasın

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Hiç kimse ümitsizlik pompalamasın. Sokak anketleri Ankara'da 'Altınok' diyor" dedi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, partisinin Ankara'daki araştırmalarının çoğunda CHP'li Mansur Yavaş'ın önde olduğunu söylemişti.

featured

AKP Ankara adayı Turgut Altınok, yerel seçim çalışmaları kapsamında, AKP Sincan İlçe Başkanlığının Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuştu.

ABB Başkanı Mansur Yavaş’ı eleştiren Altınok, “Ankara’da 5 santim metro yapmayan bir büyükşehir belediye başkanı vardır. Ankaralıya verdiği sözün yüzde 90’ını tutmayan bir büyükşehir belediye başkanı var. Ulaşım ciddi bir problem, çözeceğiz. Bakınız hiç kimse ümitsizlik pompalamasın. Sokak anketleri Ankara’da ‘Altınok’ diyor. Bunu cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gördük. ‘MHP’nin oyu yüzde 4’ü geçemiyor’ diyorlardı, ‘barajın altında’ diyorlardı.” ifadelerini kullandı.

AKP’Lİ ŞEN: ÇOĞUNDA MANSUR YAVAŞ ÖNDE

AKP Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, katıldığı CNN Türk yayınında yerel seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulunmuştu.

Ankara’ya dair konuşan ve Mansur Yavaş’ın önde olduğunu kabul eden Şen, “Ankara bir başkent. Başkent ışıltısını kaybetti, yavaşladı. Vatandaş buradan bakıyor. Anketleri ben de görüyorum. Anketlerinde çoğunda Mansur Bey önde çıkıyor. Bazılarında ise Sayın Turgut Bey önde çıkıyor. Biraz zamana ihtiyacımız var. Adaylar daha yeni kendilerini ortaya koymaya başladılar. Biraz adayların sahada kendilerini göstermesini bekleyelim ve görelim diye söylüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

AKP Ankara adayı Altınok kendi partisini fırçaladı: Hiç kimse ümitsizlik pompalamasın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!