AKP’nin Ankara adayı Köse mi? ‘Alacağız, hiç şüphemiz yok’

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, büyükşehir belediye başkanlığına aday olup olmayacağı ile ilgili, “İlçe belediye başkanlığından büyükşehir belediye başkanı olmayı kim istemez ki? Biz AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak inşallah büyükşehri alacağız. Ankara’dan bir adayımızla sayın cumhurbaşkanımızın takdir edeceği bir arkadaşımızla Ankara’yı alacağız, bundan hiçbir şüphemiz yok” dedi.

featured

Mamak Belediye Başkanı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) AKP Grup Başkan Vekili Murat Köse, Gökçeyurt Mahallesi’ndeki Lavanta Bahçesi’nde düzenlediği toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Başkan Köse, Mamak ilçesinde hayata geçirilen 174 projeyi anlatarak, Mamak ilçesinin 4 yılını değerlendirdi.

‘ANKARA’YI ALACAĞIZ’

Başkan Köse, bir gazetecinin, Ankara Büyükşehir Belediye başkanlığı adaylığı sorusuna ilişkin, “İlçe belediye başkanlığından büyükşehir belediye başkanı olmayı kim istemez ki? Ancak şu anda bizim bir görevimiz var. Mamak Belediye Başkanı olarak görev yapıyorum. Mamaklı vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerimiz var. Bunları gerçekleştirdik. Bir nefesle ben buraya geldim. 4,5 yılı böyle geçirdik. Halen gece gündüz çalışıyorum. Mamak ilçemize kazandıracağımız pek çok proje, eser, hizmet var. Bizim yarım bıraktığımız değil ama Mamak’ın ihtiyacı olan hizmetler ve eserler var. Benim doğal olarak görevim bundan sonra da bunları yapmak üzere önümüzdeki dönemi planlamak. Biz AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak inşallah büyükşehiri alacağız. Ankara’dan bir adayımızla Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir edeceği bir arkadaşımızla ona görev verilecek şekilde Ankara’yı alacağız, bundan hiçbir şüphemiz yok. Dolayısıyla Mamak’ta hizmetlerin devam etmesi lazım” dedi.

AKP’nin Ankara adayı Köse mi? ‘Alacağız, hiç şüphemiz yok’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!