Akşener’de Soylu’ya: Tut ensemden gereğimi yap

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslenerek, "Ben Kandil gibi bir grupla ayrılıkçı, silahlı terör örgütünün mensuplarıyla böyle bir evrak imzaladıysam tut ensemden gereğimi yap." dedi.

featured

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, saat 16.00’da Güngören Tozkoparan Mahallesi’ndeki Barış Parkı’na geldi. Meral Akşener’i Tozkoparan ve Mehmet Nesih Özmen Mahalleleri Kültür ve Dayanışma Derneği(TOZDER) üyeleri karşıladı. Akşener burada, TOZDER üyeleri ve mahallelilerin ‘Kentsel Dönüşüm’ sorunlarını dinledi. Ardından parkta mahalleliye hitap etti.

‘SÜREKLİ GIYBET VE İFTİRA HALİNDE’

Meral Akşener, “Devlet yönetmek ciddi bir iştir. Cumhurbaşkanlığı makamı herkesin Cumhurbaşkanı olmakla yükümlü bir makamdır. 3 bakanlık vardır ki, ciddiyet timsali olmalıdır. Birisi İçişleri Bakanlığı, biri Milli Savunma Bakanlığı diğeri de Adalet Bakanlığı. Bu bakanlıklarda bakanlık koltuğunda bulunan insanlar dedikodu yapamaz, iftira atamaz. İçişleri Bakanı çıktı, Sayın Temel Karamollaoğlu ile benim Kandil ile evrak imzaladığımı anlattı. Bizim dokunulmazlığımız yok. Ben Kandil gibi bir grupla ayrılıkçı, silahlı terör örgütünün mensuplarıyla böyle bir evrak imzaladıysam tut ensemden gereğimi yap. Sayın İçişleri Bakanı tweet dizisi attı, öznesi bendim” dedi.

 

Akşener’de Soylu’ya: Tut ensemden gereğimi yap

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 4 ay önce

    İç işleri bakanları ikiye ayrılır Soylu ve fetönün atadığı emniyeti fetöye teslim eden orduyu dinleten amerikan uşağı soysuz.

  2. 4 ay önce

    seni başka yerinden tutacağız…azkaldı!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!