Akşener’den kapalı toplantıda ‘HDP’ye bakanlık’ açıklaması

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in HDP’ye bakanlık verilebileceği yönündeki sözlerini değerlendirdi. Akşener “Bizim olduğumuz masada HDP olmaz” dedi.

featured

CHP’li Gürsel Tekin, katıldığı bir televizyon programında HDP’ye bakanlık verilebileceğini söylemişti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’da partisinin il başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in HDP’ye bakanlık verilebileceği yönündeki sözleri de gündeme geldi. Habertürk’ten Mahir Kılıç’ın haberine göre, toplantıda söz alan birçok il başkanı o sözleri eleştirdi, HDP’nin kırmızı çizgileri olduğunu ifade etti.

İl başkanlarının konuşmasının ardından söz alan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de “HDP’nin olduğu masada biz olmayız. Bizim olduğumuz masada da HDP olmaz. Bu hassasiyetimiz devam edecek. Parti yetkilileri konuyla ilgili, parti hassasiyetleriyle ilgili gerekli açıklamalar yaptı” ifadelerini kullandı.

Akşener’den kapalı toplantıda ‘HDP’ye bakanlık’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 hafta önce

    gec bu isleri, sizin oldugunuz masada her halt olur. bebecan ve davidoff var, hdp ne yanlarinda. pkk Turk ordusunu mu tasfiye etti, ormanlarimizi mi yakti, ozellestirme ayagiyla butun yeralti ve yerustu butun varliklarimizi alip elin gavuruna mi satti, yoksa 10 milyon suriyeli mi soktu. Hayatiniz palavra. hdp olmazmismis, olsun o da olsun, yakisir.

  2. 3 hafta önce

    Masanızda kimler yok ki zaten… İyi Partinin olduğu masada HDP olmazmış. Masanın altındaki kim o zaman?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!