Akşener’in ‘devlette göreve hazır’ olduğunu söylemişti: İyi Partili Akburak’tan İmamoğlu’na ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen eski İyi Parti lideri Akşener'in "devlette göreve hazır" olduğunu söyleyen İyi Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen eski İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “devlette göreve hazır” olduğunu söyleyen İyi Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.

Akşener’e yakınlığıyla da bilinen Akburak, ziyareti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Akburak, paylaşımında “İBB Başkanı Sn Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. İstanbul Milletvekili olarak, İBB başkanımız ile İstanbulumuzun sorunları ve ihtiyaçları için koordineli çalışacağımızı belirtmek isterim. İstanbul gözbebeğimiz. Başta deprem olmak üzere partiler ortak çalışmalı!” ifadelerini kullandı.

NE DEMİŞTİ?

Akburak, geçtiğimiz cuma günü Sözcü TV’ye yaptığı açıklamada, Akşener-Erdoğan zirvesine ilişkin olarak Cumhurbaşkanı yardımcılığı teklifi olursa değerlendirilir” demişti.

thumbnail
İlişkili Haber
İddia: Meral Akşener, oğlunun büyükelçi olmasını istemiş

‘DEVLETTE GÖREVE HAZIR’

Burak Akburak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Akşener devlette göreve hazır. Akşener oğluyla ilgili iddialara kızgın. Akşener, Dervişoğlu’na kızgın. Cumhurbaşkanı yardımcılığı teklifi olursa değerlendirilir.

‘PARTİ KURMAYACAK’

Akşener yeni bir parti kurmayacak. Akşener ihraç edilirse İyi Parti kalmaz. Görüşmeyi Erdoğan istedi. Görüşme zamanı bir gün önce belli oldu. Saç rengi başka olacaktı, bu beğenildi. Akşener, Bahçeli ile görüşmeyecek. Akşener’i bundan sonra sık sık göreceğiz.”

thumbnail
İlişkili Haber
İYİ Parti’den Meral Akşener’e: İzah etmeli

Akşener’in ‘devlette göreve hazır’ olduğunu söylemişti: İyi Partili Akburak’tan İmamoğlu’na ziyaret

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Kim bu tip?Akşener teyzenin özel kalemi karanlık Esma isimli şahsın çocuklarının okul parasını karşılamayı görev bilen tip.İmamoğlu ise bu karanlık kalemin bir dediğini iki etmeyen eski Samanyolu Tv muhabiri dimi.Fatih dedikleri oğlan ise Bilal’den hallice ama aynı çapta karanlık özel kalemin kocası ile elele annesinin partisinin paracıklarına çobanlık yapan oğlan.Deh seçmen deh!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!