‘Akşener’in ilk turda Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğinden emin misiniz?’

"Eğer ikinci turda Kemal Kılıçdaroğlu ve Erdoğan karşı karşıya kalırsa Zafer Partisi kimi destekler?" sorusuna Ümit Özdağ, "Biz de diyoruz ki birinci turda Meral Akşener'in Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğine emin misiniz?" diye yanıt verdi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Türk halkına yeniden bir Ekmeleddin modelinin Kılıçdaroğlu tarafından dayatılmasına biz Zafer Partisi olarak izin vermeyeceğiz.” dedi.

Ziyaretlerde bulunmak üzere Çankırı’ya gelen Ümit Özdağ, partililerle bir otelde düzenlediği toplantıda, sanayinin Türkiye geneline yayılmasına ilişkin politikalarını anlattı.

Türkiye’de sanayinin Marmara ve İstanbul’da yoğunluk kazandığına işaret eden Özdağ, “Marmara Bölgesi’nde gerçekleşecek bir depremde, tedbirlerimizi önceden almazsak Türk tarihinin en büyük felaketini yaşayacağız. Biz bu noktada ‘dört bölge, dört deniz’ projesi kapsamında İstanbul ve Marmara’da yoğunlaşan sanayiyi Türkiye’nin dört denize açılan bölgesine taşımak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nu eleştiren Özdağ, “Vatandaşlık verilen yabancı sayısının çok önemli olmadığını söylediniz. ‘Sayı 300-500 bin değil’ dediniz. Sayı 299 bin olsa bundan rahatsız olmayacak mısınız? Seçimleri 1 oyla kazanıp kaybetmek söz konusuyken neden 299 bin yabancıya vatandaşlık verilmesi sizi rahatsız etmiyor?” diye konuştu.

Özdağ, şunları söyledi:

Kemal Kılıçdaroğlu bu açıklamasıyla, Cumhuriyet Halk Partisi, AK Parti, İYİ Parti özetle bütün Türk seçmene ihanet etmiştir. Türk halkına yeniden bir Ekmeleddin modelinin Kılıçdaroğlu tarafından dayatılmasına biz Zafer Partisi olarak izin vermeyeceğiz.”

Kendisine, “Eğer ikinci turda Kemal Kılıçdaroğlu ve Erdoğan karşı karşıya kalırsa Zafer Partisi kimi destekler?” diye sorulduğunu belirten Özdağ, “Biz de diyoruz ki birinci turda Meral Akşener‘in Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğine emin misiniz?” dedi.

Toplantının ardından partisinin il başkanlığı binasının açılışını yapan Özdağ, esnaf ziyaretinin ardından kentten ayrıldı.

‘Akşener’in ilk turda Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğinden emin misiniz?’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 1 ay önce

  Peşinen söyleyeyim ben Kılıçdaroğlu ve Erdoğan karşı karşıya kalırsa sandığa gitmem. çünkü Kürdistan Açılımına bulaşmış bu adayların gözümde hiç farkı yok bunlara oy verirsem bunu ne kendime ne de başkasına açıklayabilirim.

 2. 1 ay önce

  Kılıçdaroğlu ve Erdoğan çift yumurta ikizleridir. Ne kadar birbirlerine benzemez görünseler de ikisi kardeştir. 6’lı masadakiler de üvey kardeşleridir. Hepsinin de Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş esaslarıyla sorunu vardır. Ne zaman ki Türk Devletinin ve Türk milletinin öz evladı Ümit Özdağ Zafer Partisi’nin meşalesini yaktı işte ondan sonra bütün düzen partilerinin ve sözüm ona bürokratların kurulu ayarları bozuldu. Bu seçimlerde hile yapılacağı, oyların çalınacağı, mühürsüz ve geçersiz oyların sayılacağı, YSK’da dolapların döneceği o kadar net ki, çünkü başka çareleri kalmadı…

  • 1 ay önce

   Bence sen dünyadan olgudan gerçekten kopmuş kendi hasta zihninde yazdığın senryoya inanıyorsun. Bence sen kk ile ikizsin ve ümidin olası rte kk seçiminde kkyı destekleyeceğini ilan etti çoktan.

   Cevapla
   • 1 ay önce

    Bak trol efendi sana öyle yanıtlar veriyorum ki Veryansın yayınlayamıyor. Gerisini sen anla…

    Cevapla
 3. 1 ay önce

  Ümit atıp tutyorsun ama tüm ümidin zillette tüm çözümlerin zillet içinde. Kk ikinci ekmel filan diyorsun ekmelden bin beter zilleti ve olası kk adaylığına hoş bakıyorsun. İşin gücün kışkırtma zırva üretmek.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!