Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na açık tehdit mektubu: Akıllı ol!

featured

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, “Bak Kemal Kılıçdaroğlu, kitle psikolojisi ile sana hainler gaz verir, zorda yanında olmazlar. Onun için sana ‘akıllı ol’ diyorum” diyerek tehdit etti.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik ağır tehditlerde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bugünkü Meclis grup toplantısında AKP’nin “yargıda reform” iddiasını eleştirmiş ve “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” demişti.

Kılıçdaroğlu’nun bugünkü grup toplantısında kendisini ima ederek “mafya” dediğini belirten Çakıcı, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı yazılı açıklamasında, CHP liderine “Akıllı ol”, “Vatan hainleri ile Bahçeli’yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın”, “kazığa oturturum” gibi tehdit ve hakaret içerikli ifadelerle seslendi.

İşte Çakıcı’nın sosyal medya hesabından el yazısıyla yayınlanan o tehdit mektubu:

Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na açık tehdit mektubu: Akıllı ol!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

38 Yorum

 1. 2 sene önce

  Siz de dikkat edin, size de gaz vermesinler kitle psikolojisi ile. Taraf tuttugunuz kisiler (bahceli haric) feto yillarinda nice vatanseveri feto mezbahasinda besmelesiz kestirdiler, savcilik yaptiklarini kendi agizlari ile soylediler. Tutulacak tek taraf sadece cumhuriyetimizdir. Yoksa sadece devlet diye taraf tutarsaniz, kendinizi bir anda “kendi cikarlarini mustevlilerin cikarlari ile tevhid edenlerin” sofrasinda bulursunuz. Bunlar yasandi. Allah vatanimizi, milletimizi korusun, kendi yolundan ayirmasin.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Gercek cete ve organize suc orgutu YCHP ve IYI partinin mensubu oldugu Soros’tur. Cakici cok dogru laf etmis, dersimli Kemal’e akilli ol, ayagini denk al, sehit ve gazilerimizin kaniyla sulanmis bu vatan Soros’a peskes cekilecek kadar ucuz degildir demis. Bravo.

 3. 2 sene önce

  Cumhuriyeti tutup devleti tutmamak yada devleti tutup Cumhuriyeti tutmamak nasıl bir şey? Cumhuriyetsiz devlet teknik olarak olur da devletsiz Cumhuriyet olamaz. ayrıca haberin öznesini eleştirecek kişinin pkklı olması dolayısıyla aldığı cevap gayet makul ve tam da olması gerektiği gibi. pkkcı emperyalist uşaklarıına karşı çıkmak için sürekli çetele mi tutacağız. kaldı ki ychdpkknın pkk ile olan geçmişi en az 30 yıllık. baykal döneminde iş biraz tavsamış baykal genel olarak millici davranmıştı bedelini ödettiler.

 4. 2 sene önce

  çakıcı eline sağlık. hdpkklıya az bile.

 5. 2 sene önce

  Allah senden razı olsun.belki vatan haini olduklarını anlarlar.yahu açıkça HDP e saygın parti diyorlar onlardaa PKK ya sahip çıkıp askerimizi katlediriyorlar.bu artık gorulmeli

 6. 2 sene önce

  şimdi mafya devlet bahçelinin yanında ise o da mı mafya. E memlekette savcı fln yok mu sen necisin birader demiyor. bir susurlukta bunlar işte.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  ya alaattin çakıcı ağzının yanmadığı yer kalmadı ahın gitmiş vahın kaldı halen birilerinin gazıyla hareket etmeye çalışıyorsun bırak kardeşim siyasetçiler siyasetini yapsın tabiki birbirlerini birşeyler üzerinden eleştirecekler.şimdi sana sorarım terorist köpek abdullah öcalanın kardeşi kırmızı bültenle aranırken bu şerefsizi TRT kanalına kim çıkardı eğer atarın varsa vardırda birde o kişilere mektup yazda görelim .Alaattin ÇAKICIYI bende BAŞBUĞ um için ölürüm.BAHÇELİ için değil bunuda anla

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Dünya Türklerinin yaşayan son efsane Türkmen Beyi Devlet Bey mi?????
  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  Allahın cahili, mafya bozuntusu, git başka yerde yalan dur…

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Muz cumhuriyeti olduğumuzun en bariz göstergesi. Daha önce yanlış anımsamıyorsam bakanlığı döneminde Eyüp Aşık’ ı, sonra başbakanlığa bakarken Binali Yıldırımı’ ı tehdit etmişti. O dönem sesini çıkarmayanlar gene seslerini çıkarmasın lütfen.

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Ülkede bağımsız yargı olsa, bu mafya lideri şu anda içeri atılmıştı. Ne yazık ki savcılar saraydan talimat bekliyorlar. Kendi başlarına, yetkilerini kullanarak soruşturma açsalar, ertesi gün nereye gönderilirler bilinmez. Yazık ettiler bu ülkeye.

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  bunda beyın var mı acaba yoksa içinde başka bişeymi var.

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Bu tehdit mektupları, son derece çirkin, utanç verici, aklı başında hiçbir yurttaşın kabul edemeyeceği bir vahim olaydır. Asıl sorun buna sessiz kalan Cumhur ittifakı’nın liderlerinin; milletvekilleri ve örgütlerinin ve savcıların sessizliği! Bağımsızlık Savaşı lideri Atatürk’ün partisinin genel başkanına böyle bir tehdit yapması daha da vahim , utanç verici bir durum! Artık tuz da kokmuş durumda!

  Cevapla
 13. 2 sene önce

  muhalefetin adamlari agizlarini köpurterek herseyi söyluyorlar onlar deyince demokrasi oluyorda sayin Cakici söyleyince tehdit mi oluyor . helal olsun Cakiciya benim ve benim gibi dusunenlere tercuman olmus .

  Cevapla
 14. 2 sene önce

  Kim olursa olsun bir parti genel başkanına karşı kullanılan AĞIR ifadeleri ve hakareti tasvip etmiyor kınıyorum.
  Aladdin Çakıcı, uluslararası güçlerin desteği ile kurulan Ermeni terör örgütü ASALA’yı bitirmek için Türkiye CuMHURİYETİ Devletinin grev verdiği kişilerden biridir.

  Devlet terbiye ve geleneğinden yoksun milli şuur düşmanı siyasetçilerin iktidarları ile küresel güçlerin elindeki medya aracılığı ile terör örgütlerine karşı devleti ve milleti için çalışan Çakıcı ve ÇATLI gibi onlarca kişi deşifre edildi.
  1970’den 80 yılına kadar 50 kadar yurtdışı temsilciliklerimizi birer ikişer şehit eden büyükelçiliklerimizi THY ve Türk bankalarına saldırılar düzenleyen ASALA’nın kökünü kazıyan Türk ekibi, deşifre olunca yapayanlız kaldı.

  Milliyetçi fikirlere sahip oldukları için küresel güçlerin elindeki medya, şuursuz siyasetçi bölücü ve marksistlerce günah keçisi ilan edildiler.

  İradesiz siyasetçiler tarafından Terör örgütlerine karşı savunmasız bırakılan ve hain medya tarafından sürekli suçlanan bu ekip canlarını kurtarmak için silahlı grup kurdu.

  Devletimizin koruması ve denetimi altında olması gereken bu grup, ne devlete karşı ne vatana karşı ne milli ve manevi değerlerimize karşı herhangi bir eylem yada suça ortak olmadı. hatta bazı iktidarlar tarafından uyuşturucu ve terör örgütlerini yok etmek için bazı operasyonlarda kullanıldı.

  Devletin polisine kurşun sıkan banka soyan asker sacı şehit eden DEV_YOL, DEV_SOL, TİKKO ve bölücü terör örgütü PKK gibi emperyalizmin silahlı maşalarına karşı ses çıkartmayan hatta onlara kucak açan beyanları olanlar Çakıcı ve Çatlı gibi kişileri MAFYA’cilıkla suçladılar.

  Türkiye’de ilk banka soyan ve ilk terör olaylarını başlatan Dev_solun kurucuları arasında olan Deniz Gezmiş, Mahir ÇayAn ve Hüseyin İnan gibi teröristlerin adına düzenlenen etkinliklere katılan SAYIN Kılıçdaroğlu… Alaaddin ÇAKICIYA mafya bozuntusu diyor.

  Kazandığı belediyeler ile ilçe teşkilatlarında teröristleri övenlere ses çıkartmayan hatta teşvik eden CHP genel başkanı….devletten yana mı teröristlerden yana mı?

  29.12.1970 tarihinde Dev-Genç üyelerinden Yusuf Aslan’ın çaldığı steyşın bir arabaya binen Sinan Cemgil, Hüseyin İnan, Yusuf Aslan ve Deniz Gezmiş, polis kulübesine ateş etmişler, kulübeye on kurşun isabet etmiş, kulübede bulunan görevli polisler Nuri Selçuk ve Vahap Çınar kol ve bacaklarından yaralanarak Numune Hastanesi?ne kaldırılmışlardır.

  O esnada görev gereği o kulübede bulunan iki polise ateş edip yaralayan ve kaçan şahıs bu günlerde gençlerimize örnek rol model olarak sunuluyor. Kaç kişi biliyor acaba bu olayı?
  Polisler Nuri Selçuk ve Vahap Çınar?ın ne suçu vardı, günümüzde özgürlük savaşçısı ve yurtsever olarak tanıtılan sözde yurtseverler!… ellerine silah alıp oraya buraya ateş ederken neyi amaçlıyorlardı?

  O gerçek bir yurtseverdi denilen kişinin banka soyguncusu olduğu neden anlatılmaz gençlerimize?

  11 Ocak 1971`de ?THKO? adına İş Bankası Ankara Emek Şubesi`nin soygununu gerçekleştirenler arasında yer aldı. Toplam 124 bin lira çalınmıştır. Bu olaydan sonra Yusuf Aslan?la beraber “vur emri” ile aranmaya başlandı. Deniz Gezmiş ve Yusuf Aslan?ın yakalanmasına yardım eden kişilere 15 bin lira ödül verileceği açıklandı.

  Cevapla
 15. tehditmiş!! siz tehditi daha görmediniz!!!hadi yiyorsa Alaaddin çakıcıya bir laf diyin, onu almaya çalışın, Sabiha Gökçenin 37 yılında dersim çapulcularını hoplattığı, Atatürkün isyancı itlerin maymun kellerini kestiği o günleri mumla aratırız!!!

  Cevapla
 16. 2 sene önce

  Devlet bahçeli erdoğanı bitirmek için yemin etmiş anlaşılan, bu mevzular ençok Erdoğana zarar veriyor hukuk adaletin olmadığı yerde hükümetlerde hükm edemezler bugün kılıçlar oğluna yarın erdoğana

  Cevapla
 17. 2 sene önce

  Yilmaz tokati bekle mafya bozuntusu savci yargi bizis

  Cevapla
 18. 2 sene önce

  bu çürümüş beyine sahip korkak fare acaba tek başına bizim küçük ilçemiz diyadine cesaret edip gelebilirmi…

  Cevapla
 19. 2 sene önce

  1990 lı yıllardaki durum hortluyor gibi geliyor, odönemde iktidar pis işlerini yasadışı çalışan insanlarla hallederdi, Bu tarz fraksiyonlarla bağlantı kurmak kuranlara olduğu kadar , himaye edilmeye çalışılan içinde tehlikelidir çünkü , mafyavari çalışmalarda bulunan insanlar kendi menfaatlerinin aleyhinde işler yapıldığını düşündüklerinde önüne çıkanları yok etmekten geri durmazlar kısaca parasız kalmaktan korktukları kadar allahtan korkmazlar. Bu ülkenin Başkanı ve küçük ortağı yapmış oldukları son af hikayesi ile hata yaptıklarını anladıklarında iş işten geçmiş olacaktır.

  Cevapla
 20. CHP AKILLI OL.

  Cevapla
 21. Türk ordusuna balyoz ve ergenekon kumpaslarını kuranlara oy veren sen mi söylüyorsun bunları Alaaddin ?

  Cevapla
 22. 2 sene önce

  KAZIĞA OTURTURUM nedir ya 😀 😀 😀

  Cevapla
 23. 2 sene önce

  Türk ordusuna balyoz ve Ergenekon kumpaslarını kuranlara destek veren sen mi yazdın bu mektubu Alaaddin ? Adam mı oldun ?

  Cevapla
 24. 2 sene önce

  Bence sen akıllı ol haddini bil milyonlarca insanın oy verdiği partiye akıllı ol demek nasıl bir seviyesizlik ve hadsizliktir mafya devletine çevirdiniz ülkeyi ! Haddini bil adam ol

  Cevapla
 25. 2 sene önce

  Helal olsun sana KOCA KURT. ALLAH, ömrünü artırsın.

  Cevapla
 26. 2 sene önce

  Maaşallah

  Cevapla
 27. Selahattin Demirtaş gibi aydınlar içerde bu mafya bozuntuları dışarda olacağı bu

  Cevapla
 28. 2 sene önce

  Tespitler doğru, uslüp hatalı olmuş. Şu demirtaş ve kavalayı savunanlar, hainleri savunmakta neyin nesi?

  Cevapla
 29. 2 sene önce

  Saçma sapan bir sokağa çıkma yasağı uygulayarak, milleti korkutmak ve sindirmek adına, bu (COVİT19) belasını her fırsatta kullanıp, her şekilde bahane unsuru kullanarak, bu tarz sözde devletin silahlı fedaisi mafya müsvettelerini işlerine geldiği zamanlarda, işlerine geldiği şekilde, bir siyasetçinin üzerine salıp, olaylardan prim yapmaya çalışan bir devletten bahsediyoruz. Adamlar açık tehdit mektuplarında bir siyasetçiyi açık açık! kazık ve benzeri nesnelerle tehdit edebilecek cesareti kendilerinde bulabiliyorlar ve ne yazık ki yargı da buruma üç maymunu oynuyor. Sözde Demoktarik ve Hukuk Devletiyiz. Hukuk nerede?? Millet açlıktan ölüyor, ekonomi berbat, az kaldı ki yine kardeş kardeşi kıracak sokaklarda. Artık Devletin tutunacak dalı, bir çıkar yolu kalmadığı için acaba İç Savaş mı çıkartmaya çalışıyor bu ülkede? Bu ne cesaret? Bu adam! bu cürreti nereden alarak bir siyaset adamını tehdit edebiliyor? Hangi parti olursa olsun farketmez!! Savcılar ne işle uğraşıyorsunuz? Boşuna mı okuyup giydiniz o cüppeleri?

  Cevapla
 30. 2 sene önce

  Selahaddin demirbaş denen hain nezaman aydın olmuş.?Kılıçtaroğlu denen beyni bakıma muhtaç ağzına her geleni söylerken bişey yok ama ona cevap verilince mazlumu oynuyor. Bu adamın mektubu yerinde herkes akılı olacak.

  Cevapla
 31. 2 sene önce

  Turkyenin baskentine kurdistan bayragi dikenlere Turkiyeyi her defasinda tehdit eden Şivan perver denen adam ile el ele sokaklarda gezene onlara goz yumanlara yazsaydin o mektubu Sana gercekten Ülkücü denirdi

  Cevapla
 32. 2 sene önce

  Hade lan ordan çirkin de utanç da sensin sen bir hadsiz kim olarak devlet başkanına laf atıyorsun ki Atatürk’ün partisinin genel başkanıymış yeter be almayın Atatürk’in adını ağzınıza sığınmayın artık Atatürk adına be

  Cevapla
 33. 2 sene önce

  Kadına şiddetin has safhada olduğu bu günlerde eşini öldüren gençleri kullanıp kendi menfaati için çağrıştıran Allatin Çakıcı denen zat hiç sevmediğim halde ülkenin ana muhalefet partisine tehdit edecek gücü nerden alıyor mafyadantabiji

  Cevapla
 34. 2 sene önce

  Bu adam mafya degil devlet kahramani

  Cevapla
 35. 2 sene önce

  HEYTT BE!! reis ülkücünün dibi en doğrusunu söylemiş böyle adamlar dışarda kalacak asıl sayın söz ettiği kişi içeriye alınmalı

  Cevapla
 36. 2 sene önce

  aladdin bey içinden geçenleri yazmış. ifade özgürlüğü olduğuna göre suç teşkil edeceğini zannetmiyorum. adil mahkemeler var.

  Cevapla
 37. 2 sene önce

  Bahçeli’nin ne yapmak istediği çok açık önce askıda ekmek, şimdi de Çakıcı AKP’ bin altı oyuluyor, peş peşe bombolar kucağına bırakılıyor, Bahçeli AKP seçmenini kendi saflarına çekip sonra yol ortasında bırakacak, bu operasyonlar AKP’ ye çekiliyor, iyi de ediliyor, yürü koçum benim

  Cevapla
 38. İlkokul seviyesinde yazılmış bir mektup sokak ağzıyla. Mhp sadece şehitler uzerinden siyaset yapmayı biliyor şehit yoksa mhp biter çünkü başka tüelü siyaset bilmiyor.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!