Almanya’nın BİM’i Türkiye’de tatil satışına başladı… Tahmin edin ne kadar?

Almanya’nın ucuzluk market zinciri Lidl, "her şey dahil" Türkiye tatili satmaya başladı. Market zinciri, uçuş masrafları da dahil olmak üzere 22 gecelik Türkiye tatilinin fiyatını 599 euro olarak belirledi.

featured

Almanya’nın ucuzluk market zinciri Lidl’in “her şey dahil” Türkiye tatili satışı sosyal medyada gündem oldu. Market zinciri, uçuş masrafları da dahil olmak üzere 22 gecelik Türkiye tatilini 599 euro fiyattan satmaya başladı.

Günlüğü 27 euro olarak belirlenen Türkiye tatilinde, 5 yıldızlı otelde üç öğün yemek ve açık büfe olanağı da sunuluyor. Günlüğü yaklaşık 460 TL’ye gelen tatil ücretinin içinde, gidiş dönüş uçak bileti de bulunuyor.

OTEL YETKİLİLERİNDEN AÇIKLAMA

Otel yetkilileri SuperHaber’e yaptıkları açıklamada, ilandaki fiyatın kişi başı ve Alman ucuzluk marketinin kampanyası olduğunu ve şu anki fiyatın ise açıklanan rakamın çok üzerinde olduğunu söyledi.

Avrupa’daki enerji krizi nedeniyle yabancılardan kış turizmi için yoğun talep olduğunu da söyleyen yetkililer, otelin şu anda yüzde 100 dolu olduğunu, Kasım ve Aralık aylarında ise yabancı misafir oranının şimdiden yüzde 50’ye ulaştığını açıkladı.

Almanya’nın BİM’i Türkiye’de tatil satışına başladı… Tahmin edin ne kadar?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Biz yerli turiste neden bu fiyattan tatil satışa çıkarılmıştır!!! Almanlar çok daha değerli sanirim

 2. 3 hafta önce

  Yalanınızı seveyim…Saat bile günde iki kez doğruyu gösterir

  Cevapla
 3. 3 hafta önce

  Emperyalizm ve kapitalist kafayla bunu da yaptılar! güzelim Türkiye’mi bu hale getirdiler, en büyük zulüm bu değilse nedir!!!

 4. 3 hafta önce

  sükreden ve memnun köleler ülkesi türkiyede 1 ay izin yapmak almanyada 1 ay kira ödeyip calismaktan daha ucuz …

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!