Alparslan Kuytul yine sahnede: ‘Suikast… Türk derin devleti…’

Provokatif çıkışlarıyla sık sık gündeme gelen Furkan cemaati lideri Alparslan Kuytul, Siirt yolculuğunda aracının sık sık durdurularak aranmasından “suikast planı” çıkardı, fail olarak da “Türk derin devleti”ni gösterdi.

featured

Furkan cemaati lideri Alparslan Kuytul, bir iftar programı için Siirt’e giderken yolda sık sık karşılaştığı güvenlik uygulamaları için “Bir suikast planı olduğundan şüpheleniyorum” iddiasında bulundu. Cemaat üyeleri de sosyal medyada “Alparslan Hocam Tehlikede” etiketiyle kampanya başlattı.

Kuytul sosyal medya hesabından paylaştığı video mesajda, “Adana’dan Siirt’e iftar programı için giderken 5 defa arabadan indirdiler. Ben hayatımda böyle sıkı bir arama görmedim. Bir suikast planı olduğundan şüpheleniyorum. Bir suikast olursa bunu yapan Türk derin devletidir! Tetikçinin kim olduğuna bakmayın” ifadelerini kullandı.

Her polis kontrolü noktasını ayrı ayrı Twitter hesabından paylaşan Kuytul, “Sürekli farklı araçlarla takip ediyorlar. Biri bırakıyor diğeri devam ediyor. Sanıyorum ki bu takip sadece takip maksatlı değil başka maksatlar da taşıyorlar… AlparslanHocam Tehlikede” iddiasında bulundu.

Alparslan Kuytul yine sahnede: ‘Suikast… Türk derin devleti…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 10 ay önce

  Bu adama “Alparslan” adını koyan kişi çok mu düşünmüş merak ediyorum. Yoksa birileri gibi Türkleri kafalamak için ümmetçi olmasına rağmen sonradan adını öz Türkçe koyup algı mı yapmış?

  • 10 ay önce

   Gercekten, cok sakaci biriymis herhalde bunlara ad ve soy adi veren memur 🙂 soy adi Turk olan bolucu bile gormuslugum var. o gunden beri her gordugume inanmiyorum.

  • bu vakti zamanında devletimize kastı olan yabancı kökenlilerin hem kökenini gizleyecek hem de karşısındakine güven vermesi için soy isim ve isimlerinde türk, tektürk, öztürk, ulutürk, arslan, alparslan, kartal vb kullanmaları gibidir.. böyle isimlerde şuan çok insan var yanlış anlaşılmasın

 2. 10 ay önce

  Senin tipine…

 3. 10 ay önce

  Bismillahirrahmanirrahim. Yuce Allah im senin adini kullanarak icinde yasadiklari Turk vatanina bunlar gibi dini kullanarak hainlik edenleri sen helak et. Amin. Sanki islam bir bu boluculere din tacirlerine geldi. Babasinin mali sanip oyle kullaniyorlar dini. Yaptiklari hainlikleri devlet dusmanligini gizlemek icin dini kullanmalari bunlarin ne derece ahlak yoksunu olduklarinin kanitidir.

 4. 10 ay önce

  cok mohom bir insan, her turlu suikast girisimine karsi korunmali tabi. Aman aman, eksilirse memleketin hali, hatta ummetin hali ne olur. Herkes pesinde, ozellikle kurban derisi ve kurban eti ticareti yapanlar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!