Altılı Masa toplantısının ardından Hüseyin Baş’tan mesaj

Altılı Masa toplandı. Masaya dahil olmak isteyen BTP'nin istediği açıklama gelmedi. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan dikkat çeken paylaşım geldi.

featured

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) lideri Hüseyin Baş, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında Altılı Masa’ya katılmak istediğini belirtmiş ve İYİ Parti lideri Meral Akşener ile görüşmüştü. Görüşmenin ardından Akşener, “Hüseyin Baş televizyon programında 6’lı masada yer almak istediğini ifade etti, bir çağrıda bulundu. Ben, o 6’lı masada oturan İYİ Parti’nin Genel Başkanı olarak ayın 14’ünde yapacağımız toplantıya Sayın Baş’ın yaptığı çağrıyı getireceğim” demişti.

Altılı Masa bugün bir araya geldi. 8 saat süren toplantının ardından yayınlanan ortak açıklamada “Altı siyasi parti olarak bu çalışmalarda büyük bir mesafe kaydettik ve bundan sonraki süreçte de Altılı Masa zemininde en kısa zamanda bu çalışmaları tamamlamaya odaklandık” ifadeleri kullanıldı.

HÜSEYİN BAŞ’TAN ‘SAKİN’ MESAJI

Altılı Masa’nın açıklamasının ardından BTP lideri Baş’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Daha önce de Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun fotoğrafıyla paylaşımda bulunan Baş, yine Ronaldo’lu bir paylaşım yaptı. Baş, sosyal medya hesabı Twitter’dan Ronaldo’nun fotoğrafı “Sakin” notuyla paylaştı.

Hüseyin Baş, bir başka paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“Gençleri iyi tanıyın, kafalarına bir şey koyduklarında yaparlar; biz yine de iktidarın seçimi kazanamaması için elimizden geleni yapacağız.”

Altılı Masa toplantısının ardından Hüseyin Baş’tan mesaj

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

 1. Kılıçdaroğlu’ na çok net bir soru;
  CHP seçmenine sormuş mu, yada bir yoklama yaptırmış mı?
  Seçmen ortaklık da, Deva/Gelecek’ mi istiyor BTP’ mi istiyor…Hiç sanmam, bu 1’er buçukluk zorunlu ortaklarının koca partiye yön vermesidir..
  CHP mevcut yönetimden kurtulmadıkca, bırak CHP’ yi Türkiye’ nin işi zor..

 2. 3 hafta önce

  ben söz verdim vekil oyum BTP başkanı Hüseyin Baş’a Olacak.
  Altılı masa bana güven vermiyor. Akp den kovulan Ali babacan ve Ahmet davutoğlunun ne işi var orada.
  Adalet yok, Bağımsızlık yok, Cumhuriyet yok, Laiklik yok, Düşünce özgürlüğü yok, Denetim ve hesap verme yok, Halkın hazinesine uzanan el kesilir yok, Toplumu sınıfsal ayrımdan kurtaracağız yok, kapitalizmi yok edeceğiz yok, işi ehline vereceğiz yok, barınma-eğitim-sağlık-yeme içme – giyinme fırsat eşitliği yok, kapital dev şirketleri küçültüp kooperatifler kurup üretici ve halkı zenginleştireceğiz yok .
  Efendi -Köle sisteminden çok bıktık yorulduk ölmeden dünyada milyarlarca insana Cehennem hayatı yaşattınız ve yaşatıyorsunuz. Yaşama sevincimizi kaybettik, hayatta kalmak için bir ANLAM bulamıyoruz. Çoğunluk çok büyük günah olduğu için intihar fikrinden vazgeçiyor.
  Bir ülke düşünün insanlar günde 12-15 saat 65 yaşına kadar çalışıyor ama borcu ve yoksulluğu artıyor. Bu düzene sisteme ve bu düzeni değiştirmeyenlere Lanet olsun. İsyan ediyorum. Şükür etmiyorum.
  Yaratıcı tek bir ALLAH böyle bir ŞÜKÜR asla istemiyor.
  Evli ve tecrübe edinmiş bir büyüğünüz oalrak gençlere sesleniyorum maddi durumunuz iyi değil ise evlenmeyin ve üremeyin. Size de yazık çocuklarınıza da yazık.
  70 yıllık ömürde yarı aç yarı tok fakir yoksul borçlu işsiz ve köle olarak küçücük bir zümre/azınlık azgın doyma sınırı olmayan ZENGİNLERİN FABRİKALARINDA ŞİRKETLERİNDE MADENLERİNDE OTELLERİNDE MARKETLERİNDE AVM vb KÖLE gibi çalışıp bu dünyadan ölüp gideceksiniz. Geriye baktığınızda çok büyük pişmanlıktan başka bir duygunuz olmayacak.
  LA İLAHE İLLALLAH unutmayın ALLAHA Söz verdik. Kula Kulluğa Hayır.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!