Altılı masadan Kılıçdaroğlu’na karşı bir çıkış daha

İYİ Parti'nin ardından altılı masadaki Gelecek Partisi'nden de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığına itiraz geldi.

featured

Meral Akşener’in soğuk mesajlarının ardından İYİ Parti kurmaylarından üst üste Kemal Kılıçdaroğlu’nun aday olması durumunda kazanamayacağı mesajları gelmişti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci de Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimi kazanamama riskinin olduğunu söyledi.

Partisine yakın Karar gazetesinin Youtube kanalındaki “Bi Karar Ver” isimli programda canlı yayın konuğu olan Selim Temurci, “Kılıçdaroğlu’nun adaylığının önünde kazanamama riski olduğunu düşünüyorum. Sokağın diline siyasetin sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

“Kılıçdaroğlu’nun ‘helalleşme’ çıkışını çok kıymetli bulduğunu ancak bundan ziyade CHP’nin topluma özür borçlu olduğunu” öne süren Temurci “28 Şubat sürecini yaşamış insanlar olarak, hâlâ ‘O süreci keşke yeniden yaşasak’ diye birilerinin bir yerlerde beklediğini görebilecek kadar siyaseti biliyorum. Hâlâ o tipler maalesef toplumda var. Onun için orada bir özür borcu var” ifadelerini kullandı.

Altılı masadan Kılıçdaroğlu’na karşı bir çıkış daha

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Yani?
    İngiliz gülü abdullahı istiyorsunuz, değil mi?

    • 1 hafta önce

      Abdullah’a Kılıçdaroğlu da itiraz etmez. Geçen seçimi hatırlayalım. Kılıçdaroğlu, Karamollaoglu Abdullah’ı aday yapmak için döndüler durdular. Meral Akşener kabul etmeyip ben adayım deyince, Kılıçdaroğlu “gel bakalım Muharrem” demişti. İyi Parti hem iktidarı hem de ana muhalefeti rahatsız ediyor. İyi Parti olmasa Akp seçimi kesin alır. CHP de garanti belediyeleri ve hazine yardımlarıyla halinden memnun devam ederdi. Nereden çıktı bu İYİ Parti?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!