Amber Heard, Johnny Depp’in zaferine itiraz edecek

Amber Heard ve Johnny Depp iftira davasında jüri Depp'in lehine karar verirken Heard'ün temyize gitmeyi planladığı konuşuluyor.

featured

11 Nisan’da başlayan Virginia’daki davada ünlü çiftin özel hayatı tüm detaylarıyla irdelendi. Amber Heard ve Johnny Depp iftira davasında sonunda jüri Depp lehine karar verdi.

Sözcü’nün New York Times’tan aktardığına göre; Heard’ün sözcüsü Alafair Hall, oyuncunun karara itiraz etmeyi planladığını söyledi.

Jüri üyelerinin oy birliğiyle aldığı karar, düzinelerce tanık ve uzmanın; Depp’in 15 aylık evlilikleri boyunca Heard’e kötü davranıp davranmadığını tartıştığı yedi haftalık bir davayı sonlandırdı.

Depp’in avukatları, jüriyi oyuncunun Heard’e saldırmadığına ve Depp’in bir Washington Post makalesindeki aile içi taciz iddialarının Depp’i karaladığına ve bunun kötü niyetle yapıldığına ikna etti.

‘HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM’

Heard, karar sonrası hayal kırıklığını dile getirdi ve açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Bu kararın diğer kadınlar için ne anlama geldiği konusunda daha da hayal kırıklığına uğradım. Bu bir gerileme. Zamanı, sesini yükselten, bunu yaptığı için alenen utandırılan ve küçük düşürülen bir zamana geri götürüyor. Kadına yönelik şiddetin ciddiye alınması gerektiği fikrini ortadan kaldırıyor.”

Ancak uzmanlar Heard’ün temyize gidebileceğini belirtiyor. BBC’ye konuşan ABD’li avukat Lisa Bloom konuyla ilgili şunları söylüyor: “Bunun bir son olmadığını vurgulamak istiyorum çünkü çoğu iftira davası gerçekten temyizde karara bağlanıyor. Bence bu tutarsız bir karar. Sanırım bu, temyize gidecek. Bir veya iki yıl içinde bu davada daha kesin bir cevap ve sonuca sahip olacağız.”

Amber Heard, Johnny Depp’in zaferine itiraz edecek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!