‘Amerika beni dinliyor’ dedi, doktora silah çekti!

Elâzığ'da "Beynimde çip var; Amerika beni dinliyor. Tespit et, çıkar" diyen Serhan Duman, MR talebini reddeden Dr. Oktay Kapan'ı silahla tehdit etti. Duman gözaltına alınıp tutuklanırken, doktor yaşadığı korku dolu anları anlattı. 

featured

Olay, dün öğle saatlerinde özel bir hastanede meydana geldi. “Beynimde çip var; Amerika beni dinliyor. Tespit et, çıkar” diyen Serhan Duman, randevu aldığı doktordan MR talebinde bulundu. Dr. Oktay Kapan, Duman’a, benzer şikayetten dolayı daha önce MR çekildiğini ve beyninde bir şey olmadığını söyledi. Bunun üzerine Serhan Duman, ruhsatsız tabancasını çıkarıp doktoru tehdit etti.

Silahın üzerine atlayarak 15 dakika direnen doktor, dışarıya seslenerek yardım istedi. Kapıdaki hasta ve yakınlarının müdahalesi ile Dr. Kapan, kurtulmayı başardı. Tehditler savurmaya devam eden Duman, hastaneye gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Duman, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Serhan Duman’ın 3 farklı suç kaydının da olduğu belirtildi.

‘MERMİLERİ BEYNİNE BOŞALTACAĞIM’

Üroloji Uzmanı Dr. Oktay Kapan yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu. Hastanın kendisine silah çektiğini ve 15 dakika direndiğini belirten Dr. Kapan, şunları söyledi:

“Hayati ve üzücü bir olaydı. Bu şahıs, daha önce de gelmişti. ‘Beynimde çip var; çıkarmanı istiyorum’ demişti. Biz de kendisine yardımcı olduk. Beyin MR’ında çip ya da benzeri bir şey görmedik. ‘Çip nereden çıktı’ diye sordum. Takip ve dinleme için taktıklarını söyledi. ‘Kim taktı’ diye sordum. Dış ülkelerin taktığını söyledi. Daha sonra kendisi, ‘Gençken yanlarındaydım, şimdi ayrıldım. Her gün küfrediyorum onlara, bu yüzden çip yerleştirdiler’ dedi. Kendisine anlayış gösterdik ve yardımcı olmak istedik.

MR’ında da hiçbir şey yoktu, kendisine bunu anlattığımda çok büyük tepkiler gösterdi. Sonra beni sürekli tehdit etmeye başladı, sonra sosyal medyadan tehdit mesajları attı. Dün geldiğinde de çipi çıkarmam için tehdit etti ve elini silahına attı. Bana, ‘Mermileri beynine boşaltacağım’ dedi. Silahı çıkarınca üzerine fırladım, 15 dakika boğuştuk. Her an silah patlayabilirdi. İkimizden biri de ölebilirdi. Çok zor bir durum, elindeki silahı almayı başardım. Bu durumlar sık sık yaşanıyor. Duyuyorduk ama başa gelince kötü olduğunu daha iyi anlıyorsun. Ölebilirdim. ”

Olay ile ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

 

‘Amerika beni dinliyor’ dedi, doktora silah çekti!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 ay önce

  Hani güvenlik önlemleri artırılacaktı. Silah ile doktorun dibine kadar gidebiliyor. Nerede xray cihazları?! Avm’den değersiz mi hastaneler ve doktorlarımız…

 2. 2 ay önce

  AKP yaptırmış olabilir bu aralar manyetik dalgalar ile amerikan sistemi ile MK ULTRA/TELEGRAM/BIO HACKER yayınları yapılmakta ve ileride neuralink uygulaması yapılmak istenmektedir. Eski bakan Ziya SELÇUK Kabataş Lisesi vücudumuzda çiplerin olacağı bir hayat olacak demiştir.

 3. 2 ay önce

  Beyininde degilde baska bir yerindedir onun cip. Olmayan seye ne diye cip taksinlar?

 4. 2 ay önce

  Bunlar hep fazla Vodinalı okumaktan 🤣

  Cevapla
 5. 2 ay önce

  Üroloji uzmanını “beynimdeki çipi çıkar” diye tehdit eden adamın beyninin nerede olduğunu varın siz düşünün gari.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!