Amerikan CBS News kanalından skandal Türkiye haritası

featured

Amerikan CBS News kanalı, Türkiye topraklarını Yunanistan’ın parçası olarak gösteren skandal bir harita yayımladı.

Rusya devlet Başkanı Vladimir Putin’in talimatı ile Ukrayna’ya yönelik askeri operasyon beşinci gününe girdi.

Yaşanan gelişmeleri haberleştiren ve Rusya aleyhine haberler üreten Amerikan CBS News kanalı, Türkiye’yi hedef alan bir harita paylaştı.

CBS News, Türkiye’den geçen Rus gemileriyle ilgili haberinde, İstanbul’u Yunanistan’ın toprakları arasında gösterdi.

IRKÇI AÇIKLAMA

Kanal, geçtiğimiz günlerde de kullandığı dil ile tepkilere neden olmuştu. CBS muhabiri, Ukrayna’dan yaptığı canlı yayında, “Burası Irak ya da Afganistan gibi onlarca yıldır çatışmaların olduğu bir yer değil; burası nispeten medeni, nispeten Avrupalı bir şehir” ifadelerini kullanmıştı.

Amerikan CBS News kanalından skandal Türkiye haritası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. Konstantinopolis diye diye kendilerini inandirdilar heralde. Bir Turk genci olarak kendimi psikolojik olarak hazirliyorum. 20 yila kalmaz Turkiye fiili isgale ugrar gibi gozukuyor. Hazirlanmak lazim.

  • 6 ay önce

   Telaşa gerek yok. Büyük ihtimalle söylediğiniz tarihten önce tüm Balkan ülkeleri ile birlikte Yunanistan da bizim himayemiz altında olur. Bunları kokuşmuş Avrupa düşünsün

 2. 6 ay önce

  Irakta,Afganistanda,Suriyede ve dünyanın dört bir tarafında kan ve gözyaşına sebep olanlar ve haber kanalları bir de böyle yukarıdan bakıp büyükleniyorlar,Allah hepinizin belasını verir İnşallah!

  • 6 ay önce

   Yorumunuz için teşekkürler ve duanıza dileğinize katılıp eklemek istiyorum: Amin.

   Cevapla
 3. 6 ay önce

  Ukrayna’nın topraklarına saygı duyulmasını istiyorlar ama Türkiye’nin topraklarına saygı duymayıp kendilerine başkalarına istiyorlar. Yunanistan’a yığınak yapan da kendileri, her yerde katliam yapan da

 4. 6 ay önce

  Siz batılılar sokağa micsa gidip neredeyse yiyeceksiniz afiyetle ama akillanmazsiniz. Atatürk bile akillanduranadi sizleri. Arap uşağı olmayı tercih ettiniz ve yarın Türkiye altinizdan cakininca çok geç olacak. Sayın amiral Cem gurdeniz e yapılanları görünce bu mustehak bu ülkeye diyorum.

 5. Basın ve yayının, icad edildiklerinden bu yana nasıl manüplatif amaçlarla kullanıldığının ve kullanışlı aptalların her yerde bulunabileceğinin örnekleridir bunlar.
  Teknolojide, tarımda, eğitimde ve vatandaş haklarında güçlü olmak bunun panzehridir..

 6. 6 ay önce

  ya bırakın bu ıslerı. amerıka dostumuz muttefıkımız. amerıka ıle NATO demokrası havarısıdırler.her yere demokrası dagıtıyorlar. yaşa amerıka .!!!!!!
  turk sıyasılerının gorusudur.

 7. 6 ay önce

  Haritaya bakınca Yunanistan ı sarıya boyamak daha kolay görünüyor. Dikkat edin!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!