Anıtkabir’de yine ‘Erdoğan’ sesleri

featured

Anıtkabir’deki resmi törende devlet erkanının Misak-ı Milli Kulesi’ne geçişi sırasında bir grup Erdoğan’ı alkışlayarak “Seni seviyoruz reis, reis Erdoğan” sloganları attı. Son olarak 30 Ağustos törenlerinde slogan atılması tepkilere neden olmuştu.

VERYANSIN TV

Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindeki heyet ile Türkiye Cumhuriyeti’nin 97. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aslanlı Yol’un başındaki yerini almasının ardından başlayan törende, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, yüksek yargı organlarının başkanları, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları da Aslanlı Yol’dan geçerek, mozoleye çıktı.

Erdoğan’ın, üzerinde ay yıldız bulunan çelengi Atatürk’ün mozolesine bırakmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Saygı duruşunun ardından devlet erkanının Misak-ı Milli Kulesi’ne geçişi sırasında ise bir grup Erdoğan’ı alkışlayarak “Seni seviyoruz reis, reis Erdoğan” diye slogan attı.

Halk ziyaretine kapalı olan resmi törene slogan atan kişilerin alınmış olması eleştiri konusu oldu.

İşte o video: 

30 Ağustos törenlerinde slogan atılmıştı. ‘Recep Tayyip Erdoğan’ sesleri tepki çekmişti. 

 

Anıtkabir’de yine ‘Erdoğan’ sesleri

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    kendiniz calip kendiniz oynuyorsunuz.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!