Ankara’da bedava kulaklık izdihamı: Xiaomi mağazası açılamadı

Xiaomi'nin Ankara'da açacağı MI Store, izdiham nedeniyle açılamadı. Hediye kapmak için sıraya giren Ankaralılar, kapıların açılmasıyla mağazaya koşturdu. İzdiham nedeniyle açılış ertelendi.

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye distribütörleri tarafından Ankara Ankamall alışveriş merkezine açacağı yeni mağazasının açılışı, aşırı ilgi nedeniylr gerçekleştirilemedi. Açılış, daha ileri bir tarihte gerçekleşecek.

Xiaomi, Evofone bünyesindeki 4. mağazasını Ankara’da açacağını duyurmuştu. Bugün gerçekleştirilmesi beklenen yeni Xiaomi mağaza açılışının, yaşanan yoğun ilgi nedeniyle çıkan izdihamdan dolayı ertelendi.

Kalabalık dolayısıyla mağaza önüne çevik kuvvet ekipleri gelirken

Xiaomi yetkilileri, mağazayı geçici bir süre ile kapattı. Ancak yakın zamanda yapılacak açıklamayla açılış kampanyalarının devam edeceği söylendi.

Evofone tarafından yapılan açıklamada, “Açılışımız yaşanan aşırı izdiham nedeniyle iptal edilmiştir. Açılışa özel kampanyalarımız 15 gün boyunca geçerli olacak şekilde tekrar organize edilip, bu konu ile ilgili ikinci bir duyuru yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” sözlerine yer verildi.