Antalya’da Aspendos Festivali’ne geri sayım başladı

Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Antalya ve bölge tanıtımı için düzenlenen Aspendos Born Again sanat festivali dünyaca ünlü sanatçılara ev sahipliği yapacak.

featured

Aspendos Antik Tiyatrosu Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle 2022’de bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

4 Ağustos’ta Limak Flarmoni Orkestrası eşliğinde, Christina Ramos ve Jonathan Antoine konseri il başlayan etkinlikler 15 Ekim’e kadar sürecek.

14 Ağustos’ta gençlerin gözdesi olan Gipsy Kings’in performans sergileyeceği Aspendos Antik Tiyatrosu’ndaki etkinlikler, Ağustos sonuna kadar, Chris de Burgh, Buika ve Kovaos gibi ünlü isimlerle devam edecek.

28-29 Eylül tarihlerinde ise, bu kez, sahnede Alessandro Safina ve Placido Domingo yer alacaklar. 30 Eylül’de ise Christina Ramos ve Bils Wnaderer ile müzik festivali devam edecek. Yine 5-9 Ekim tarihleri arasında da Matt Bianco, Jacky Terrasson ve Spyre Gyra’nın sahne alacağı Caz performanslarıyla festival sona erecek.

2022 sezonunda Aspendos Antik Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Aspendos Born Again konserlerinin konaklama sponsorluğunu ise Belek’te üç oteliyle yer alan Papillon Hotels üstlendi.

Konserler süresince dünyaca ünlü sanatçılar, Belek’te yer alan Papillon Belvil, Papillon Ayscha ve Papillon Zeugma Relaxury’de konaklayacaklar.

Antalya’da Aspendos Festivali’ne geri sayım başladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!