Apartmanın içine büyük tuvaletini yapıp siparişle silen kargocudan tuhaf savunma

İstanbul'da yaşanan bir olay dehşete düşürdü. Online alışveriş sitesinden kıyafet sipariş eden bir çift, gelen kargoyu kargocudan teslim aldı. Gelen kutunun diğer yüzünü çevirdiklerinde ise insan dışkısıyla karşılaştı. Yaşanan iğrenç olay mahkemelik olurken, kargocunun savunması şaşırttı.

featured

İstanbul Sancaktepe’de yaşayan Gülşen Süleyman Alkan çifti ünlü bir online alışveriş sitesinden çocuklarına kıyafet sipariş etti. Gelen kargo ile neye uğradığını şaşıran çift suç duyurusunda bulundu.
Çünkü apartmanda ve kargo paketinin üzerinde pislikler vardı. Apartmandaki kamera görüntüleri herkesi şok etti. İnanmakta zorluk çekilen olayın perde arkası ortaya çıktı.

Güvenlik kameralarında apartmana giren kargocunun büyük tuvaletini bina içine yaptığı görüldü. Görüntülerde kargocunun elinde kargoyla bir sağa bir sola garip bir yürüyüş tarzıyla gittiği, katta bir bölümde oyalandığı ortaya çıktı. Dahası kargocunun tuvaletini koltuk minderine ve teslim ettiği kargoya sildiği anlaşıldı.

Kamera görüntülerinin ardından evine gelen kargoya bakan Gülşen Alkan hayatının şokunu yaşadı. Gördüğü pisliğin ardından Alkan çifti avukatı Barış Çabuk aracılığı ile suç duyurusunda bulundu. “Teslim anında bir sorun olmadı. Üzerinde büyük tuvalet olduğu anlaşılmasın diye temiz yüzü çevrilerek ürün teslim edildi. Kargocu bile isteye kasti hareket etti. Hem malımıza hem çevremize zarar verdi” dedi.
Kargocudan tuhaf savunma
Soruşturma başlatan İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı kargocunun kimliğini tespit edip ifadesini aldı. Kargocu Halil D, kargo dağıtımına çıkacağı sırada büyük tuvaletinin geldiğini söyleyerek, “Yanımdaki çalışana söyledim ama beni dinlemedi.”

Apartmanın içine büyük tuvaletini yapıp siparişle silen kargocudan tuhaf savunma

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!