Araplar gece kulübünde Türk lirasını ezdi

İstanbul’daki bir gece kulübünde çekilen görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Arapların gece eğlencesi sırasında etrafa saçtığı Türk liralarını ezdiği görüldü.

featured

İstanbul Beyoğlu’ndaki Katara Night Club adlı gece kulübü, resmi TikTok hesabında Arapların Türk lirasının üzerine basarken çekilen görüntülerini paylaştı.

Videolardan iki tanesinde, üzerinde Atatürk fotoğrafı bulunan Türk Liralarının yerlere saçıldığı ve eğlenmeye gelen Arap ziyaretçiler tarafından ezildiği görüldü. Görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

Paraların gerçek mi yoksa sahte mi olduğuna dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

 

Araplar gece kulübünde Türk lirasını ezdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 ay önce

    Araplar Türkiye de kalsın demeye devam mı yoksa paraları ezdikleri gibi seni de ezmelerini mı istiyorsun

  2. 1 ay önce

    Bir ülkenin bağımsızlık alametleri vardır. Sancağı, Bayrağı, Kurucu Önderi, Anayasası, Parası gibi; bunlara saygısızlık o millete saygısızlıktır ve o saygısızlığı yapanın da cezası bellidir. Ancak bayrağımızı yakarlar ses çıkmaz, her gün şehit haberleri gelir ses çıkmaz, üzerinde Türk bayrağı ve Atatürk’ün resminin bulunduğu Türk Lirasını ayaklar altına alırlar ses çıkmaz. Bu millet yıllardır neleri sineye çekti ama artık yeter. Yolla, köprüyle, ihayla, sihayla kandıramayacaksınız. Biliyorum doları 10TL’ye indireceksiniz, seçim öncesi ekonomiye rahatlama vereceksiniz. Ancak şunu da biliyorum, bu rahatlama ölümün pençesinde olan bir hastanın artık evine gönderilip son günlerini huzurlu geçirmesi gibi bir rahatlamadan ibaret. Tek bir şeyi aklınızdan çıkarmayın “BİZ ATATÜRK’ÜN ASKERLERİYİZ”…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!