Arınç-Metiner kavgasına Bahçeli de dahil oldu!

Eski Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç ve AKP'li Mehmet Metiner arasında başlayan tartışmaya MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de dahil oldu.

featured

Eski Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç katıldığı ‘Türk Demokrasi Vakfı; Yeniden’ adlı toplantıda AKP’yi “Tatlı su balığı siyasetçileri var, suya sabuna dokunmadan. Majestelerinin gazetecileri var. Havanın suyun berraklığından bahsederler. Öksürmenin, bağırmanın zamanıdır. Kral çıplak demenin vaktidir. Allah cesur olana izzet verir” sözleriyle eleştirmişti.

TV100 ekranlarında katıldığı programda konuşan  AKP eski milletvekili ve Yeni Şafak yazarı Mehmet Metiner ise ”Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. İnşallah partimizden de ihraç olur gider. Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, yeter artık. Onu partide tutanlara da yazıklar olsun diyorum. Kim olurlarsa olsunlar” sözleri ile Arınç’a tepki göstermişti.

Bülent Arınç da bugün bir açıklama yaparak; ”Sen ne bir Kürt kadar mert ne de bir Müslüman kadar ahlaklısın. İnsan omurgası 33 kemikten oluşur. Seninki ise yalan, iftira ve hasetten ibaret” demiş, Metiner ise Arınç’a çağrı yaparak saat 20.30’da Haber Global ekranlarında olacağını söylemişti.

thumbnail
İlgili haber

Arınç’tan Metiner’e sert sözler: Müfteri… Zavallı…

Arınç-Metiner arasındaki kavga devam ederken; Cumhur İttifakı’nın ortaklarından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de olaya dahil oldu.

Metiner sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin kendisini aradığını ve destek verdiğini söyledi.

Metiner, ”Az önce MHP’nin bilge genel başkanı saygıdeğer Devlet Bahçeli aradı. Destek sözleri benim için onurların en büyüğüdür. Kendisine en kalbi şükranlarımı hürmetle arz ederim” ifadelerini kullandı.

thumbnail
İlgili haber

Metiner’den Bülent Arınç’a tepki: Cumhur İttifakı’na sabotaj…

thumbnail
İlgili haber

AKP’li Metiner’den Bülent Arınç’a ‘Erdoğan’ sorusu…

thumbnail
İlgili haber

Metiner, Arınç’a meydan okudu: Çok olmaya başladın, hadi gel defteri kapatalım

thumbnail
İlgili haber

AKP’li Metiner, Bülent Arınç’a sert çıktı: Fitnebaz takiyeci!

Arınç-Metiner kavgasına Bahçeli de dahil oldu!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 4 ay önce

    Bütün derdimiz bitti, midemizde kuru ekmek, elimizde tatsız çayımız, siz karnı toklarin kavgasını çekeceğiz. Yahu ben olsam memleket bu haldeyken milletin önünde kavga etmeye bile utanırım.
    Millet aç, sefalet içinde siz neyin davasindasiniz pehh.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!