‘Asgari ücret’ açıklaması tepki çeken Selen Görgüzel’den açıklama

Selen Görgüzel, tepki çeken "asgari ücretli sevgili benimle yaşayamaz" sözlerine açıklık getirdi. Görgüzel, "Asgari ücretle hayatını idame ettirmeye çalışan tüm emekçi kardeşlerimden, büyüklerimden, dostlarım ve arkadaşlarımdan özür dilerim. Maalesef yanlış anlaşıldım." dedi. 

featured

Geçen aylarda yönetmen Hamdi Alkan ile tek celsede boşanan Selen Görgüzel, son olarak ‘asgari ücret’ açıklaması ile gündeme geldi.

Görgüzel, önceki gün “Asgari ücretle çalışan birisiyle sevgili olur muydunuz?” sorusuna “Benimle yaşayamaz. Komplekse girer. Erkeksi duyguları rencide olur. İyi bir yere götürmek isteyecektir ama yapamazsa gururu kırılır. Kendiliğinden bir şey yapmak ister, yapamaz üzülür. O yüzden davul bile dengi dengine” şeklinde yanıt verdi.

Cevabından dolayı kısa sürede gündem olan Görgüzel’e tepki yağdı.

‘O ŞARTLARDA YANIMDA OLACAK KİŞİ ÜZÜLEBİLİR’

Eleştirilerin ardından Instagram hesabından bir açıklama yapan Selen Görgüzel, şu ifadeleri kullandı:

“Asgari ücretle hayatını idame ettirmeye çalışan tüm emekçi kardeşlerimden, büyüklerimden, dostlarım ve arkadaşlarımdan özür dilerim. Maalesef yanlış anlaşıldım. Açıklamam asla sizi rencide etmek amaçlı değil, aksine hayat şartlarının ne kadar zor olduğunun altını çizmek amaçlı yapılmış bir söylemdi. Bizlerin icra ettiği meslek gereği yapmamız gereken harcamalar, yatırımlar, bulunmamız gereken ortamlar için belli kazanç grubu insanlar bile zorlanırken benim mücadelem için de o şartlarda yanımda olacak kişi üzülebilir, kendini kötü hissedebilir demek istemiştim. Takdir sizin.”

‘Asgari ücret’ açıklaması tepki çeken Selen Görgüzel’den açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Eeee ne var bunda hanımefendi doğru demiş.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!