Aslı Baykal’ın açıklamaları Kılıçdaroğlu’na soruldu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal’ın dün yaptığı açıklamalarına ilişkin soruya "Tek sözcük, ciddiye almıyoruz" dedi.

featured

CHP’den istifa eden Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, tarikattaki istismar skandalını aklamaya çalışan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na tepki göstermiş, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yönelik, “Kimse kusura bakmasın, CHP’nin laiklikle de bir ilgisi kalmamıştır.” demişti.

Aslı Baykal’ın açıklamaları sorulan Kılıçdaroğlu, yanıt vermekten kaçındı.

Kılıçdaroğlu, Aslı Baykal’ın dün yaptığı açıklamalarına ilişkin bir başka soruya “Tek sözcük, ciddiye almıyoruz” şeklinde yanıt verdi.

ASLI BAYKAL NE DEMİŞTİ?

Aslı Baykal, “Kemal Bey cumhurbaşkanlığı hayali için Temel beyden himmet bekliyor.” ifadelerini kullanmıştı. CHP’nin laiklikten uzaklaştığını belirten Aslı Baykal, “Temel Karamollaoğlu açıkça tecavüz olayının yaşandığı tarikat vakfını kolluyor. Ve onun seçmeni Kılıçdaroğlu’na oy verecek. Bu kadar zillet yetmedi mi? AK Parti’de Özlem Zengin ‘tarikatsa tarikat’, Emine Erdoğan ‘takipçisi olacağım’ derken Kemal Bey cumhurbaşkanlığı hayali için Temel beyden himmet bekliyor. Kimse kusura bakmasın, CHP’nin laiklikle de bir ilgisi kalmamıştır.” demişti.

thumbnail
İlgili haber

Karamollaoğlu’ndan ‘tarikatta çocuk istismarı’ açıklaması: Ön yargıyla gidiliyor

thumbnail
İlgili haber

Aslı Baykal: CHP çok radikal bir biçimde gayrimilli çizgiye savruldu

thumbnail
İlgili haber

Aslı Baykal’dan Kılıçdaroğlu’na Jeremy Rifkin tepkisi! ‘Kazayla kazanırsa…’

thumbnail
İlgili haber

Aslı Baykal’dan altılı masaya Taksim saldırısı tepkisi

thumbnail
İlgili haber

Aslı Baykal CHP’den istifa gerekçesini açıkladı

 

Aslı Baykal’ın açıklamaları Kılıçdaroğlu’na soruldu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 ay önce

  10 Ağustos 2014 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, belirlemiş olduğun çatı aday için herkesin oy kullanmaya tıpış tıpış gideceklerini ifade etmiştiniz, ancak sandıklar açıldığında seçmenlerin %25.87’sinin Kemal Kılıçdaroğlunu ve belirlediği adayı protesto ettiği için sandığa gitmemiştir. Cumhuriyetin kurucu felsefesine gönülden bağlı Halkı, ciddiye almayanı ve belirlediği adayı da, halk ciddiye almaz ve almayacak.

 2. 2 ay önce

  Biz de seni ve poker masasını başından beri ciddiye almıyoruz zaten. Sonuç olarak birbirimizi ciddiye almıyoruz; o halde dağılıyoruz. Bye bye…

 3. 2 ay önce

  Az bekle, seçmen sandıkta seni ne kadar ciddiye aldığını gösterecek!

 4. 2 ay önce

  cıddıye aldıkları kımler, neden sormadınız? ama soyleyemez.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!