Atatürk'ün eroin tarlalarını Engin Ardıç bakın nasıl anlatmıştı

Nihat Genç yazdı...

Atatürk'ün eroin tarlalarını Engin Ardıç bakın nasıl anlatmıştı

Gündem Sedat Peker'in beş ton eroini olunca....

Akit Gazetesi, Sabah Gazetesi yazmış hatta A Haber'de belgeseli yapılmıştı, ancak ben, detaylıca Engin Ardıç ve Mustafa Armağan ve Kadir Mısırlıoğlu'nun yazılarından öğrenmiştim, Atatürk'ün eroin tarlalarını.. Hatta eroin limanlarını.

'Yalanlarla büyüyen zavallı kemalistler hala Osmanlı'dan kalan borçları buğday fındık satıp ödediğimizi sanırlar. Atatürk Orman Çiftliği ne için kuruldu, niye kuruldu, sormazlar. Atatürk Orman Çiftliği 'eroin' imali için kuruldu.

'Aklıevvel kemalistler nereden bilsin, okumuyorlar ki, Zonguldak kömür işletmesi sadece kamufle yeriydi, millet çakızlamasın diye beyaz eroinler getirilip siyaha boyanıyor oradan kamyon kamyon ahaliye dağıtılıyordu.

'Eroin işi Ecevit zamanına kadar sürdü, haşhaş tarlalarına niye dokunmadı, kemalizm alışkanlığı işte, Tek Parti döneminde olduğu gibi yeterince eroin bulamadığı için!

'Bu zavallı kemalistler İsmet Paşa'nın intihar etmiş eroinman iki büyük oğlunu da bilmezler. Zavallı Atatürkçüler okumuyorlar ki bilsinler, Dersim'de hem Ermeniler'e hem Kürtler'e jandarma avuç avuç dipçik zoruyla eroin yedirdi, fotoğrafları var.

'Bu dangalak Kemalistler Köy Enstitüleri'nin eroin ticareti için kurulduğunu da bilmezler.

'Hadi hepsini geçtim, 19 Mayıs bayramı niye ilan edildi bilirler mi? Bari bayramınızı bilin zavallı kemalistler!

'Eroin suçlamaları had safhaya vardı, Atatürk günlerdir sus-pus açıklama yapamıyor, Atatürk'ün o kadar gazetesi gazetecisi var hiç biri dut yemiş konuşamıyor, sonunda Atatürk, gençlere., soyunun dedi, şöyle üstünüzde gizli bir cep falan kalmasın. Çocukları soyundu ve gazetecilere gösterdi. Bakın, eroin gizledikleri falan yok.

İşte o günü bu yüzden 19 Mayıs bayramı ilan etmişti ve bayramda 'bize de derler Çakıcı' türküsünü marş niyetine okutmuştu.

'Bu ahmak kemalistler Atatürk'ün Latife hanımdan ayrılma sebebinin kokain olduğunu da bilmezler. Atatürk köşkte eroin partileri veriyordu, Latife hanım dayanamadı, ağlaya ağlaya kapıyı açtı ve ağar ağar çıktı. Ağar'a ağar denmesinin sebebi, eroin partisinden Latife Hanım'ın ağar ağar hüzünlü son çıkışıdır.

'Geçenlerde gavsülazam Menzil şeyhi anlattı, yoksa Cübbeli'den mi dinledim, Atatürk zemzem suyuyla büyümüş şeyhlerimiz tarikatlarımız dini bütün müslüman ahaliye zorla 'eroin' içirdi, o zamanlar mevlid şekerlerinin yerine zorla pudra şekeri koyarmış.

'Atatürk eroinleri hutbeye minbere serpermiş camii içinde halılar üstüne altına toz toz dökermiş, ki, sabah namazına gelmiş ahali solusun ve bir güzel rüyalar içinde uyusun. Ahali de namaz kıldım içime hoşluk geldi sanırmış, değilmiş, Atatürk'ün eroin serpmiş hepsi kafayı bulmuş.

'Bunu da bilmez dangalak kemalistler, Atatürk eroini şehir suyuna verdi.

Bu yüzden kimse 'devrimlere' karşı harekete geçemedi, gıkını çıkartanı istiklal mahkemesine yollarmış. Hatta Hilal Kaplan'ın dedesine Atatürk zorla eroin içirmiş, adam tam idam edilecekken beyaz beyaz köpük köpük kusmuş. Hatta Nagehan Alçı'nın dedesinin de eroin içmediği için şapka giymesi yasaklanmış. Şapkayı sadece eroin içenler takarmış.

Hatta Cem Küçük'ün babası Ahmet Hakan'ın dayısının dayısı, hepsi korkudan ağzını açamamış, bu yüzden kimse yazamamış, bugün dahi açın gazeteleri, her ay beş ton eroin giriş yapıyor, kimse yazamıyor hala kimse konuşamıyor. Atatürk millet daha çok korksun konuşmasın diye hepsine eroinden pay vermiş maaş vermiş.

Atatürk'ün şeytan gibi zekası varmış eroini basınca ahali dört karı almak istiyormuş, eroini çeken hocalar dört karı alıyor, Atatürk de bakın dört karısı var deyip istiklal mahkemesinde idam ediyormuş.

Kızılay kan merkezini de Atatürk yetim çocuklar için kurmuş, bakmış ki doğudaki çocuklara eroin yetişmiyor, büyük şehirlerdeki eroinmanlarının kanını şişelemiş doğudaki özellikle Elazığ ilinin yavrularına basmış eroini, siz aczimendiler nereden peydah oldu sanıyorsunuz. Menzil'in kökünde hangi şişeler yatıyor sanıyorsunuz, cahil kemalistler nereden bileceksiniz!

Hatta fazla gelen eroini çuval çuval Dolmabahçe'den boğaz'a boşaltır palamutlar lüferler sarıkanatlar bir güzel kafayı bulup sahile vururdu, hatta geceleri mehtaba eroin savurur, Murat Bardakçı uduyla şarkılar söylerdi.

Atatürk döneminde bu yüzden kimse saldırganlaşamazdı hiç biri sokağa çıkamazdı, ne esnafı ayaklanır ne okulları gezi eylemi yapabilirdi, basardı eroini, toplumda ne kadar uyanık genç var hepsini pudra şekeri manyağı yapardı.

Atatürk eroinle büyük bir şuursuzlaştırma-hissisleştirme devrimi yaptı, kendine yüz tane danışman iki yüztane bakan yaptı, hepsini Allah şahit twit instagram sahibi yaptı. Anıtkabir'in taşları niye sarı sarı, nereden bilsin dangalak kemalistler, fazla kalan eroini mermere gömdü.

'Vahdettin sarayın bahçesine çıktı, havayı kokladı, ne görsün, Atatürk eroini salmış. Vahdettin demişki artık burası müslüman toprağı değil çekip gidelim. İngilizler'i aramış, tez alın beni, burada kalırsam eroinman olacağım. Avrupa'ya ilk defa eroin işte Vahdettin'in üstü başına yapışan eroin tozlarıyla gitmiş.

'Nereden bilsin .msalak kemalistler, Atatürk'ün adamları kokainle yakalanmış bakanı kokainle yakalanmış saraydaki adamları kokainle yakalanmış, ama hiç bir savcının .ötü yememiş soruşturma açamamış. Hiç kimse köşkün içinde eroin vardır, diye aklından geçirmiyormuş. Atatürk'ün kırkın üstünde koruma arabası, hepsi siyah vosvos, hepsine kimse kimlik sormadığı için eroin ticaretinde kullanılıyormuş. Bir gün korumalar demişler ki 'paşam bir Yozgat'a vuralım, Atatürk hiç sormamış Yozgat hayrola ne iş? Meğer korumalar Yozgat'a mal sokacakmış, işte Atatürk'ü böyle yiyorlarmış.

'Sonra Atatürk hapiste yatan katil cani adamlar varmış hepsini salmış, demiş ki, borsa hazine bakanlığı iflas ediyor, sizi eroin alemleri bakanlığına getiriyorum, yüzde on'u sizin gerisi benim.

Adamlar Eroin Alemi Bakanlığını kurmuş ticaretine başlamış, gazetelere demeçler veriyor ülkeyi sarayı dövize boğuyormuş..

'Atatürk Lozan'da İngilizler'e söz vermiş, tam yüz yıl Türk Milleti'ni eroine boğacaksın, diye. İşte o yüz yıl 2023'de nihayet tek parti vesayet düzeni sona eriyor, ama bu gizli anlaşma Lozan'da yazıyor,  reisimizin 2023'e kadar yapacak bir şeyi yok, o da içi yana yana eroini salacak, Berat Albayrak'ın gidişi normal miydi bu ne kriziydi, olsun, az kaldı son seçime!

DÜNYADA EN ÇOK EROİN TÜKETİLEN ŞEHİR DÜNYADA EN ÇOK CAMİSİ OLAN İSTANBUL İŞTE BÖYLE OLUVERDİ!

Derken hiç beklenmedik bir şey olmuş, o güne kadar Atatürk'e bağlılığı bilinen koruması-kankisi -adamı birden pıırrr pırrrr Dubai'ye uçmuş.

Başlamış video yayınlamaya, -bak atam, seni yiyorlar, bunların hepsi Tek Parti yüzünden. Bu milleti Kurtuluş Savaşı'yla kurtardın aha aldın karşılığını, acımıcan yetime, döner koyar.... Ey büyük Atam, nedir müslümana verdiğin eziyet! Şimdi ağar ağar konuşalım. Tarikatların payı nedir, pekekenin doğulu Kürt aşiretlerinin bu üleştirmede payı nedir. Biz ne aldık sarayın köşkün haberi var mı? Seni yiyorlar mücahidim aslanım! Valla sana ulaşamadım ihsanım mücahidim sarayım, etrafını sarmışlar reisim.

Vay temiz Atatürk... Vayyyy......

Vaaaay, temiz temiz çok temiz Atatürk, sen temizsin heee... Temizmiş.. Ya Atam var ya...

Ya var yaaa, konuşturma beni... Temiz... Çok temiz Atam...

Sen temizsin heeeee... Demek biz kirliyiz sen temiz heee...

Neydi o Rabia işareti, (bir elini kurt diğerini rabia yaparak)

Demek temiz... Valla yedin ya bizi....

Kardeşler Turan İmparatorluğu'nu kurmamız yakındır!

Vallahi de yakındır billahi de yakındır!

Sizi bilmem en azından ben göreceğim..

Hatta şu anda görüyorum..

Şu anda sarayı görüyorum temiz temiz temiz her şeyi temiz görüyorum!